Transformers: Бамблбі Форсаж

Transformers: Бамблбі Форсаж – гра симулятор, де ви в ролі найпопулярнішого трансформера Бамблбі виконуєте завдання, знищуєте бази ворогів.Про гру Transformers: Бамблбі Форсаж

Любителів Transformers гра дуже порадує, тому що у грі є всі основні персонажі з фільмів. Після проходження гри ви можете розблокувати інших персонажів та грати ними.

Transformers: Бамблбі Форсаж приємно здивує вас своїм геймплеєм і різновидом режимів гри.

Завантажити гру Transformers: Бамблбі Форсаж ви можете на операційні системи Android та iOS. Посилання на перевірені джерела міститься під цим текстом.

Геймплей

Головний герой Бамблбі може перетворюватися як на робота, так і на машину. У кожному стані він має різні властивості.

  1. У режимі робота Бамблбі (а пізніше й інші персонажі) може стріляти, битися, ухилятися від атак і трохи інакше пересуватися. Пересування в режимі робота відбувається більш плавно, і ви можете рухати в будь-який бік.
  2. У режимі автомобіля Бамблбі більш швидкісний, різкий, але при цьому міцніший корпус дозволяє навіть при випадковому зіткненні залишитися цілим.

Найчастіше на дорогах для машин трансформер сам автоматично приймає вигляд автомобіля для швидшого пересування. А при вході в будинок трансформер змінює свій вигляд на робота для битв та атак.

Функціонал гри Transformers: Бамблбі Форсаж

Графіка та дизайн

Незважаючи на те, що гра була розроблена для мобільних пристроїв, на графіку заощаджувати не стали. Дуже барвиста, яскрава та реалістична графіка одразу приверне вашу увагу.

Дизайн зроблений за типом фільму “Трансформери” що ще приємніше і цікавіше як для шанувальників, так і для новачків.

Завантажити гру Transformers: Бамблбі Форсаж ви можете на операційні системи Android та iOS. Посилання на перевірені джерела міститься під цим текстом.

Управління

Мабуть, найлегше управління саме у Transformers: Бамблбі Форсаж. Вам лише потрібно тримаючи палець на екрані рухати його вперед-назад і вліво-вправо. Всі інші дії, як стріляти, бігати та збирати, Бамблбі робить автоматично сам.

Нагороди

  • По дорозі до місії рекомендуємо збирати не лише монети, а й збивати конуси, рослини та предмети, які підсвічені блакитним кольором. Там знаходяться приховані кристали, які пізніше можуть допомогти в кастомізації робота або прокачуванні машини.
  • У переможених вами мікророботах теж приховані кристали чи бустери. Наприклад, магніт для збирання монет або лікувальні властивості для ремонту робота.

Гра абсолютно безкоштовна та не має рекламних роликів. Завантажити гру Transformers: Бамблбі Форсаж ви можете з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store прямо зараз за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange