Той Бласт (Toy Blast)

«Той Бласт (Toy Blast)» – це мобільна гра, а якщо точніше, то головоломка. Хоч вона і вийшла ще далекого 2014 року, все ж таки досі збирає нових гравців та шанувальників. Про це говорять безліч позитивних відгуків та досить високий рейтинг програми на офіційних джерелах.
Завдання гравця – знищувати кольорові кубики на ігровому полі. Здавалося б чогось складного, просто натискати на два і більше кубики, щоб їх знищити? Але не все так просто. Цікаві завдання та обмежена кількість ходів роблять гру куди складнішою, ніж може здатися на перший погляд. Впевнені, що зможете впоратися з усіма складнощами?

Встановити гру «Toy Blast» ви можете на мобільні пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри «Toy Blast»

Ігровий процес

Тут все досить просто. На самому початку гри вам доведеться пройти невелике навчання. За допомогою підказок на екрані ви ознайомитеся як знищувати кубики, створювати різні комбінації, а також спускати іграшки вниз.

Вся гра поділена на рівні. У головному меню програми є карта, на якій дуже зручно відстежувати свій ігровий процес та дивитися, на якому рівні ви зараз перебуваєте. За бажання, ви можете перейти будь-який рівень знову. Наприклад, це можна зробити, якщо ви набрали одну або дві зірки за проходження.

До речі, у міру проходження рівнів перед гравцем з’являтимуться нові та складніші перешкоди. Тому, підказки, як з ними правильно впоратися, ви також отримаєте, незалежно від рівня.

Запевняємо, що ця гра вас точно затягне. Не вірите? Можете скачати «Toy Blast» і почати грати в неї абсолютно безкоштовно.

Завдання «Toy Blast»

Як ми вже сказали, вся гра поділена на рівні. Щоб пройти рівень, гравцю необхідно виконати певне завдання. Зробити це необхідно за обмежену кількість ходів.

Наприклад, першому рівні може бути завдання зібрати 6 жовтих і 6 синіх кубиків за 12 ходів. Якщо вам не вдасться це зробити, то витратите одне життя. Після цього вам запропонують пройти цей рівень заново.

Щоб було цікавіше, завдання на кожному рівні відрізняються одне від одного. Десь вам просто потрібно опустити іграшки, десь луснути мильні бульбашки та звільнити м’ячики, щоб згодом їх луснути. А десь доведеться це робити одночасно.

Оскільки кількість ходів обмежена, то впорається з цим за одну спробу буває важко, а то й нереально. Азарт і змушує гравців неодмінно повернутися в гру і все ж таки проходити, навіть найважчі рівні.

Графіка та музика

Яскрава картинка, ненав’язливий музичний супровід створюють лише позитивні емоції. А також однозначно сподобається як маленьким, так і дорослим гравцям. На ігровому полі всі предмети динамічні, літають ракети, паровозики їздять. Навіть ув’язнені в головоломку іграшки і ті ворушаться. Усе це створює казкову атмосферу, якої неможливо відірватися.

Крім того, вся карта з рівнями поділена на локації. Через певну кількість рівнів вони змінюються, що вносить у гру певну різноманітність.

Якщо вам не сподобається музика або звуки предметів, ви можете будь-коли відключити їх в налаштуваннях гри.

Бустери

У процесі навчання вас ознайомлять з деякими комбінаціями Склавши певну кількість кубиків, ви можете отримати деякі підсилювачі. До них відносяться ракета, вибухівка та кубик-рубика. У кожного з них є певна функція, яка значно допомагає під час проходження. Щоб їх створити та скористатися ними, не доведеться платити внутрішньо ігрову валюту.

Також є бустери, які можна купувати. Це пилосос, дриль, паровозик та багато інших. Ознайомитися з ними та їх дією ви можете безпосередньо під час гри в «Той Бласт».
Хочете скачати гру «Той Бласт (Toy Blast)» з офіційного джерела App Store або Play Market? Тоді просто натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange