Toon Blast

«Toon Blast» – це мобільна головоломка, яка вийшла на ігровий ринок у 2017 році. З того часу багато гравців про неї забули, проте гра досі збирає велику кількість шанувальників. І не дивно, адже гра справді цікава та захоплююча.
Разом із трьома пушистиками вам необхідно з’єднувати та знищувати кубики. Створюйте різні предмети, які допоможуть вам швидше пройти рівень. Вирушайте в цю захоплюючу пригоду разом зі своїми помічниками.

А встановити гру «Toon Blast» ви можете на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги гри «Toon Blast»

Геймплей

Перед вами є стандартна головоломка. Вся гра поділена на рівні, кожен з яких складніший, ніж попередній. Ваша мета – знищувати кольорові кубики. Для цього з’єднайте дві або більше фігур між собою.

Здавалося б, все так просто, а отже, нецікаво. А ось і ні! Є деякі нюанси, які роблять гру значно цікавішою, ніж може здатися на перший погляд. Давайте розглянемо їх нижче.

Комбінації

Щоб вам було простіше під час проходження рівнів, розробники захотіли додати особливі предмети. До них відносяться:

  • Ракета
  • Бомба
  • Диско куля

Як їх отримати? Для цього гравцеві необхідно зібрати щонайменше п’ять кубиків одного кольору. Чим більше кубів ви зберете, тим потужніший предмет отримаєте. А що буде якщо спробувати поєднати два чи три такі предмети? Обіцяємо, що результат перевершить усі ваші очікування. А переконатися в цьому ви зможете, якщо вирішите скачати гру «Toon Blast» на свій пристрій. До речі, зробити це можна абсолютно безкоштовно, за посиланням під цим текстом.

Життя

Як тільки ви зайдете в гру, то зможете побачити піктограму у вигляді серця. Що це таке і навіщо вони потрібні? Як ви зможете помітити, їх лише п’ять. І означають вони кількість спроб пройти рівень.

Наприклад, якщо ви пройдете рівень з першого разу, то всі серця залишаться на місці. Але якщо перша спроба буде невдалою, одне серце пропаде. Це означає, що ви можете спробувати пройти рівень ще чотири рази.

Що робити, якщо всі серця закінчилися? Є кілька варіантів.

  • Трохи зачекати. Кожні 30 хвилин одне життя відновлюється безкоштовно.
  • Купити за внутрішньо-ігрову валюту. За проходження рівнів вам нараховуватимуться монетки. Їх ви можете витратити на придбання додаткових життів.
  • Попросити у друзів. Якщо ваш обліковий запис синхронізовано з Facebook та/або ви завели друзів у грі, то можете попросити допомоги у них.

Як бачите, варіанти є. Тому грати в «Toon Blast» можна абсолютно безкоштовно. Але якщо ви захочете, то можете придбати сердечки та багато інших речей за донат.

Інші особливості

Усі гравці можуть отримати щоденний бонус під час входу в гру. Чим більше днів поспіль ви заходите, тим цінніші бонуси. Кожні 10 та 20 рівнів гравцям дають скрині. Вони трапляються цінні предмети, бонуси, золото тощо. Цікаво, що ж трапиться саме вам?

Також варто звернути увагу на те, що у грі присутні два види бустерів. Перше, це особливі предмети. Про них ми вже написали вище. Другий, це підсилювачі. Знаходяться вони у нижній частині екрану і отримати їх можна, придбавши в магазині. Їхнє завдання полегшити вам проходження складних рівнів. Ознайомитись з кожним підсилювачем можна у грі «Toon Blast».

Ще одна цікава риса, гравець не може повторно проходити рівні. Тобто навіть якщо рівень вам сподобався, на жаль ви не зможете пройти його знову. Це, напевно, єдиний мінус гри.
Бажаєте скачати «Toon Blast» з офіційного джерела App Store або Play Market? Тоді просто натисніть на відповідну кнопку нижче.

 App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись:

Secured By miniOrange