Tiny bang story

Маленька планета з невеликим населенням жила і раділа, поки одного дня не стався вибух. Їхній маленький світ був пошкоджений через попадання метеориту.Про гру Tiny bang story

Теорія крихітного вибуху так називається гра, де вам необхідно буде відновлювати маленький світ після вибуху. Основним завданням буде відремонтувати всю техніку, знайти загублені мешканцями речі та відбудувати світ із самого початку.

Гра складається з 5 розділів, у кожній ви шукатимете частини пазла, загублені речі та елементи для ремонту техніки.

5 розділів:

  1. Башта телескоп.
  2. На залізній дорозі.
  3. У величезному дереві.
  4. Берег.
  5. Годинник на вежі.

Це всі основні назви розділів, у кожній з яких ви обов’язково шукатимете 25 загублених пазлів і проходитимете квести або головоломки.

Функціонал ігри Tiny bang story

  • У цій грі немає жодного написаного тексту, все, що відбувається, буде у вигляді мультфільму. Гра ідеально підійде як дітям, так і дорослим.
  • Близько 30 унікальних та цікавих головоломок, без проходження яких, вам було б складно дістатися наступного розділу.
  • Геймплей у грі дуже зрозумілий та інтуїтивний. Також на першому розділі пройде навчання, після якого вам буде легко та зрозуміло пересування між локаціями.
  • У грі мало реклами. А якщо вона все ж таки буває, то ви можете просто відключити інтернет з’єднання і реклама не буде вам заважати.
  • Основною фішкою гри є офлайн доступ до гри. Тобто гра може працювати без інтернету, і це дає перевагу Tiny bang story. Так як ви можете грати в дорозі або будь-де в будь-який час.

Геймплей та управління Tiny bang story

Гра не залишить байдужим нікого, оскільки вона яскрава, барвиста та деталізована. До речі, гра повністю намальована від руки автором. Часто у відгуках зазначають, що гра прямо надихає і підштовхує до креативності та творчості.

Управління

Управління дуже просте, вам лише потрібно тапати (натискати) на ділянку, з якою ви хочете взаємодіяти.

Усі знайдені предмети зберігатимуться в інвентарі. Керувати інструментом дуже просто, вам просто потрібно перетягнути необхідні деталі до зони взаємодії.

Після того, як ви пройдете всі розділи, ви опинитеся в кімнаті з усіма учасниками та героями гри. Вам потрібно буде розставити пазли в правильному порядку і на цьому моменті гра вважається повністю пройденою.

Але ви не засмучуйтесь. Так як ви можете натиснути кнопку “Продовжити гру” і повторно пройти будь-які з 30 головоломок, які ви зустрічалися протягом всієї гри.

Гра Tiny bang story безкоштовна та доступна для скачування на операційні системи Android та iOS.
Завантажити гру Tiny bang story з офіційних джерел Play Market і App Store ви можете прямо зараз за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange