Thomas та друзі: Minis

Thomas та друзі: Minis — гра дуже весела, легка та затягуюча. Підійде для тих дітей, хто любить будувати дороги, траки та місця для трюків.Про гру Thomas та друзі: Minis

Спочатку Thomas та друзі – це мультсеріал для дітей. Пізніше розробники створили гру, де кожна дитина відчує себе творцем свого маленького світу з поїздами.

У грі можна вирушати в подорож, будувати залізницю, кастомізувати вагони та багато іншого.

Завантажити гру Thomas і друзі: Minis ви можете з офіційних джерел Play Market та App Store абсолютно безкоштовно на ваш пристрій. Посилання на завантаження знаходиться внизу цього тексту.

Режими гри

Для більш цікавої та розвиваючої гри є кілька різних режимів:

  1. Подорожі – ви з Thomas і друзі можете вирушити на пошуки пригод у різні локації (до моря, у гори).
  2. Виконання завдань – щоденні та завдання на вибір. Ви можете вибрати будь-яке завдання, що вам сподобалося і виконавши його отримаєте досвід і нагороду.
  3. Гонки. У режимі будівництва ви можете побудувати свою залізницю, прикрасити вагончик та взяти участь у гонці.
  4. Знайди предмет. Діти люблять знаходити різні предмети, збирати пазли та знаходити відмінності. Thomas та друзі: Minis дає таку можливість дітям.

Крім вищезгаданих режимів також є звичайні режими гри, кастомізації та багато іншого. Вашій дитині сподобається Thomas та друзі: Minis.

Функціонал гри Thomas та друзі: Minis

Будівництво дороги

При будівництві дороги є величезний вибір різних елементів дороги, вагончиків, тунелів та декорацій для загальної гарної картинки.

  • Вагончики. За створення кожної нової дороги вам гра дає у подарунок вагончик із унікальним дизайном. У першому розділі ви можете знайти всі відкриті та закриті вагончики. Також ви можете вибирати не лише 1 вагон, а за бажання все, що у вас відкриті.
  • Елементи залізничних колій. Тут ви знайдете різні частинки дороги, які можете комбінувати, як вам подобається. Різкі повороти, прямі, трампліни та прискорення. Все для вашої цікавої гри.
  • Тунелі. Більше 10 різновидів тунелів, гірки та елементи будівництва, які можуть як допомогти вам, так і перешкодити.
  • Декорації. Яскраві, барвисті та милі декорації, які допоможуть вам створити атмосферу у вашому містечку.
  • Забарвлення території. Ви можете без проблем прикрасити свою територію у 3 різні кольори. Салатова галявина, зелена трава з квітами та забарвлення води точно допоможе виділити ваше містечко серед інших.

Завантажити гру Thomas і друзі: Minis ви можете з офіційних джерел Play Market та App Store абсолютно безкоштовно на ваш пристрій. Посилання на завантаження знаходиться внизу цього тексту.

Золоті шестерні

При будівництві міста прокладіть вашу залізницю через золоті шестерні. І ви гарантовано отримаєте подарунок. Це може бути будь-який подарунок із закритих секцій у вас у грі. Для отримання 1 подарунка потрібно зібрати 3 золоті шестерні.

Величезним плюсом гри Thomas та друзі: Minis є повна відсутність рекламних роликів та платного контенту. Ви можете бути спокійні за вашу дитину.
Завантажити Thomas і друзі: Minis ви можете на ОС iOS та Android безкоштовно з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange