The trail

The trail дуже цікава гра, яка підійде і дорослим, і дітям. Пройдіть шлях мандрівника та заробіть собі багатство та стан.Про гру The trail

Гра The trail – це симулятор, в якому ви проходите певний маршрут, стежити за своїм здоров’ям і енергією, збирати різні дрібнички по дорозі і виконуєте завдання.

Початок гри

На початку гра пропонує вам вибрати персонажа. Там є як чоловіки, так і жінки. Вибравши персонажа, у вас з’являється список ваших завдань і кінцева мета — заробити стан і стати зі звичайного мандрівника справжньою людиною з вищого суспільства.

Список завдань:

 1. Знайти корисного провідника та вирушити у Нове світло.
 2. Йти стежкою Іден Фоллс.
 3. Збирати різні предмети та виготовляти з них вироби.
 4. Продавати свої вироби, щоб заробити гроші.
 5. Оселитися в Іден Фоллс.
 6. Освоїти професію та розвивати співтовариство.
 7. Знайти ідеального партнера для життя та завести сім’ю.
 8. Побудувати свою бізнес-імперію та нажити стан.

У вас, як у головного героя, все розкладено по поличках і є чіткий план дій.

Вам лише потрібно йому слідувати.

Спочатку ви виглядатимете як звичайна людина з села, але в міру проходження ви будете собі шити одяг та взуття.

Завантажити гру The trail ви можете на операційні системи Android та iOS за посиланням нижче.

Пункти відпочинку

Протягом усього шляху до Іден Фоллс (а це 15 кілометрів) будуть перевалочні пункти, де ви зможете посидіти, відпочити та набратися енергії в дорогу.

На одному з перших пунктів відпочинку ви зустрінете жінку на ім’я Беатріс. Вона допоможе вам навчити які предмети можна і потрібно збирати, щоб з них потім щось зробити. З кожним списком предметів вона також відправлятиме з вами в дорогу свою пташку.

Вона вам підказуватиме, коли неподалік знаходяться потрібні предмети, а ви за це не забувайте її годувати (пташка дуже любить яблука).

Перепродаж та виробництво виробів

Місіс Беатріс навчить вас, як творити предмети. Ви ж, коли бачитимете інших мандрівників, можете влаштувати аукціон. На аукціоні ви можете продати предмети, які вам не потрібні та заробити грошей. Або навпаки купити у мандрівника предмети, які вам бракують.

Геймплей та функціонал гри The trail

Управління персонажем досить просте:

 • Щоб почати рух, вам просто необхідно провести пальцем за вашим персонажем знизу вгору. Так само ви можете задавати потрібну швидкість при ходьбі. Але врахуйте, чим вища швидкість, тим швидше витрачається ваша енергія. Поповнити її можна тільки на перевалочних пунктах або якщо з’їсте яблуко.
 • Для огляду по сторонах вам потрібно просто провести пальцем у той чи інший бік, картинка змінюватиметься і ви зможете озирнутися.
 • На перевалочних пунктах персонаж автоматично сідатиме відпочивати. Також перевалочні пункти є місцем збереження пройденого проміжку. Тому якщо ви не дійшли до найближчого пункту, то почнете гру з минулого пункту, де гра збереглася.

Завантажити гру The trail ви можете на операційні системи Android та iOS за посиланням нижче.

Дизайн та графіка

У грі The trail ви проходитиме шлях по стежці, яка веде вас через ліси, поля, річки та гори. Графіка реалістична та дуже мила. Також на шляху ви зустрічатимете тварин — зайчиків, єнотів, пташок та інших. Будьте обережні, єноти злодюжки, вони можуть вкрасти у вас необхідні предмети прямо з-під носа.

The trail ви можете встановити на операційні системи Android та iOS за посиланням нижче.
Завантажити гру The trail безкоштовно на ваш пристрій можна з офіційних джерел Play Market та App Store, перейшовши за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange