Таблиця калорійності – калорії

“Таблиця калорійності – калорії” – це мобільний додаток, який допоможе вам зрозуміти склад продуктів з’їдених за день. А саме, калорії, білки жири та вуглеводи.
Додаток ідеально підійде тим користувачам, які починають вести здоровий спосіб життя. Зауважте, яку їжу ви їли протягом дня, скільки випили літрів води, а також вашу фізичну активність. Тоді додаток підрахує, скільки калорій ви вживали та витратили.

Встановити «Таблиця калорійності» можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості додатку «Таблиця калорійності»

Функціонал

Щоб скористатися додатком, вам необхідно пройти реєстрацію. Також, зробити це можна використовуючи обліковий запис Google або Фейсбук. Далі, вкажіть свою стать, зростання та вагу, дату народження, а також мету, для якої ви встановили «Таблиця калорійності».

Серед корисних функцій програми варто виділити:

  • Сканер штрих коду. Він допоможе отримати точнішу інформацію про склад продукту.
  • Лічильник калорій
  • Велику базу продуктів СНД та навіть інформацію про домашню їжу.
  • Контроль ваги

І багато інших функцій. Вони допоможуть зрозуміти, яка їжа більш цінна та корисна для вас. Також за допомогою функцій застосунку легко відстежувати зміну ваги користувача.

Корисні фішки

А ви знали, що правильне харчування може бути дуже смачним? Для того, щоб вам було простіше, у додатку можна знайти різні рецепти для приготування корисних страв. Можете скачати додаток «Таблиця калорійності» і переконатися, що правильне харчування буває навіть смачніше за фаст-фуд. І звичайно, корисніше для вашого здоров’я.

Використовуйте трекер випитої рідини, щоб не забувати підтримувати та вчасно поповнювати водний баланс у вашому організмі.

Переваги платної версії

Як і в багатьох інших застосунках, ви можете придбати платну версію. Вона надасть доступ до інших, не менш корисних функцій додатку. Наприклад, крім розрахунку КБЖУ, користувач також зможе дізнатися кількість цукру та солі, яку він ужив за день. Також ви зможете побачити кількість отриманого кальцію та насичених жирних кислот.

Корисною є також функція голосового запису або аналіз вашого раціону. З аналізом ви зможете відкоригувати меню на день, залежно від вашої мети.
Якщо ви хочете почати стежити за своїм харчуванням і піклуватися про своє здоров’я, можете сміливо встановлювати «Таблиця калорійності». Завантажити застосунок можна з Play Market або App Store. Для цього просто натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store  Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange