Судоку – головоломки судоку

“Судоку – головоломки судоку” гра для любителів потренувати свій мозок. Гра, що розвиває пам’ять і розумові процеси, ідеально підійде тому, хто любить проводити час з користю.Про гру Судоку – головоломки судоку

Спочатку тільки при вході в гру гра запитає у вас перше і одне з найважливіших питань – чи грали ви колись у судоку?

З трьох варіантів виберіть найкращий вам. Від вашої відповіді залежить подальше навчання у грі.

Що таке судоку?

Це японський кросворд, але з числами. Головоломка у квадраті, в якому вам потрібно вставити правильну цифру.

Суть гри полягає в тому, що вам потрібно вставляти правильні цифри в порожні клітини так, щоб цифри не повторювалися.

Ви матимете 9 великих квадратів з 9 клітинками в кожному з них. Ви повинні розмістити цифри від 1 до 9 так, щоб вони не повторювалися і по вертикалі і по горизонталі у всіх квадратах, що перетинають вашу клітинку. Звучить складно, але ви дуже швидко на практиці зрозумієте, що до чого.

Судоку – головоломки судоку доступна для скачування на ОС Android та iOS безкоштовно за посиланням нижче.

Функціонал гри Судоку – головоломки судоку

Головна сторінка

Після того, як ви підете першу гру, для вас відкриється головна сторінка. Тут ви можете Продовжити проходження класичних ігор, а також пройти щоденне завдання або взяти участь у тимчасовому турнірі. Також гра після кожного пройденого рівня оцінюватиме ваше проходження зірками та фіксуватиме час, за який ви пройшли даний рівень.

Особистий кабінет та налаштування

  • Рекомендуємо авторизуватися в грі за допомогою вашого облікового запису Google, так що ваш результат у грі буде збережений і точно не загубиться.
  • Також тут ви можете вибрати рівень складності – середній, легкий, швидкий та складний. Рівні відрізняються кількістю заповнених клітин на початку гри.
  • І тут ви можете побачити таблицю успіхів. Тут будуть відображатися кількість пройдених ігор, найкращий час проходження одного рівня, виграші в баттлах та кількість виграшів поспіль.
  • У розділі налаштувань, крім стандартних функцій, ви можете налаштувати таймер гри, ліміт помилок та багато інших корисних налаштувань для комфортної гри.

Судоку – головоломки судоку доступна для скачування на ОС Android та iOS безкоштовно за посиланням нижче.

Знайти

У цьому розділі ви знайдете різні тимчасові змагання, в яких ви можете взяти участь безкоштовно. У цих іграх будуть ще додаткові правила, які є обов’язковими для виконання.

Баттл

Тут ви можете взяти участь у батлі з іншим гравцем. Для участі вам необхідно заплатити 1 золотий квиток. Їх ви зароблятимете при проходженні звичайних ігор. Бажаємо вам удачі.
Скачати гру Судоку – головоломки судоку ви можете прямо зараз з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store. Гра доступна для завантаження абсолютно безкоштовно.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange