SoundCloud

«SoundCloud» – це мобільний застосунок, в якій кожен користувач знайде практично будь-яку музику. Саундтреки, аудіокниги, подкасти – усі вони зібрані в одному місці.
Додайте свої треки або слухайте добірки інших користувачів. Для зручності додавайте свої улюблені треки в плейлисти, зберігайте їх та насолоджуйтесь музикою де б ви не знаходилися. Завантажити SoundCloud можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги застосунку «SoundCloud»

Широкий вибір музики

Саундклауд є платформою, де кожен користувач може слухати та/або завантажувати музичні композиції. Усі пісні розподілені за категоріями, жанрами та альбомами.

Навіть виконавці-початківці без проблем можуть завантажити свій трек на платформу. Це дуже здорово, адже це допомагає новим артистам просувати свої роботи та знаходити шанувальників. У той же час, користувачі зможуть без проблем знаходити для себе нову музику, а не слухати треки, що вже набридли.

Зручний функціонал

Найпередбачуваніші функції це безпосередньо прослуховування та пошук музики. Використовуйте пошукові фільтри, щоб знайти той трек, який неодмінно припаде вам до душі. Прослуховуйте треки в потоковому режимі або створюйте власні плейлисти зі своїми улюбленими треками.

“SoundCloud” використовує алгоритм персоналізації та рекомендації. Що це означає? Платформа пропонуватиме вам музику, яка буде відповідати вашим уподобанням, а також історії прослуховування. Тобто, якщо ви переважно слухаєте класичну музику, платформа пропонуватиме вам музичні добірки в цьому жанрі. Якщо це рок, то ваш додаток буде створювати добірки від рок-виконавців.

Також, якщо ви вирішите встановити SoundCloud на свій смартфон, то зможете створювати свої власні плейлисти. Підбірка для пробіжки або ж прибирання, а може для медитації? Легко. Створюйте будь-яку та слухайте у будь-який час.

Діліться улюбленими треками з друзями

Сподобався якийсь трек? Поділіться ним зі своїми друзями. Надішліть посилання на прослуховування в будь-який месенджер. Також ви можете поділитися музикою в таких соцмережах як Facebook, Twitter і Tumblr.

Статистика та аналітика

Якщо ви зареєстровані в додатку як музикант або виконавець, то завантажуючи контент, ви отримуєте доступ до статистики. Переглядайте, скільки лайків, репостів, а також скільки прослуховувань на вашому треку. Це допоможе вам оцінити, наскільки ваші пісні є популярними.
Бажаєте встановити “SoundCloud” з офіційного джерела Google Play або App Store? Тоді просто натисніть на відповідну кнопку нижче!

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange