Soul knight

“Soul knight” – це мобільна гра в стилі RPG. У ній гравцю доведеться досліджувати підземелля, боротися з багатьма різними ворогами, а також отримувати нових героїв.
Гра славиться своєю графікою, нехитрим сюжетом, а також інтуїтивно зрозумілим керуванням. Головне завдання вашого персонажа – повернути магічний камінь. Впевнені, що зможете подолати всі перешкоди на шляху до нього?

Встановити гру “Soul knight” можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги гри “Soul knight”

Різноманітні режими

Всього їх у грі 9. Відразу після встановлення ви зможете грати у звичайному режимі, або ж у мультиплеєрі. Стандартний режим передбачає одиночну гру, звичайну силу противників. Мультиплеер трохи відрізняється своїм функціоналом.

Найголовніша відмінність, це можливість грати невеликою групою. Таким чином, вам буде набагато легше проходити рівні. А якщо один персонаж загине, другий зможе його воскресити.

Для цього потрібно всього лише пару секунд. А в результаті, персонаж, який повернувся в гру, матиме 1 очко здоров’я, а також максимально можливий для нього рівень броні та енергії.

Щодо інших режимів. Кожен з них по своєму унікальний і має свій каверз. Десь будуть практично безсмертні боси, десь потрібно не просто вбивати ворогів, а скористатися кмітливістю.

Щоб отримати доступ до них, необхідно прокачувати своїх персонажів, а також взаємодіяти з різними предметами. Хочете дізнатися, що приховують таємничі підземелля? Просто скачайте “Soul knight” на свій смартфон.

Графіка

Дизайн гри заслуговує на окрему увагу. Генерація рівнів є головною особливістю програми. У “Soul knight” ви ніколи не проходитимете одне і те ж підземелля двічі. Піксельна 2д графіка дозволяє при кожному заході генерувати нове, випадкове місце. Тому гравець точно не зможе поскаржитися на те, що йому набридла однотипність.

Вибір зброї

Щоб знищувати ворогів, вам однозначно знадобиться якась зброя. Розробники подумали так само, тому додали в гру понад 400 різновидів зброї. Крім зовнішнього вигляду та показників, воно відрізняється і за видами. Шість кольорів, на яке воно ділиться, показує його рідкість. Також воно має 4 параметри, які впливають на вашу силу, і скін під час бою. Тому будьте уважні та вибирайте те, що максимально відповідає вашим запитам.
Гра дуже цікава і має досить високі оцінки від користувачів, а також безліч позитивних відгуків. Якщо ви хочете скачати гру “Soul knight” з офіційного джерела App Store або Play Market, просто натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store  Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange