Слов’яни: Ферма

Слов’яни: Ферма — мила та весела гра, де вам потрібно буде вирощувати рослини, звірів, годувати село та налагоджувати торговельні зв’язки.Про гру Слов’яни: Ферма

Гра для тих, хто любить розвивати своє віртуальне містечко. Тут вам потрібно буде вирощувати культури, заводити звірів для продажу та господарства.

Ви можете розширювати свою територію забираючи старі дерева та каміння. Натомість ви отримаєте ділянку та матеріали, такі як дерево та камінь. Ви можете використовувати їх для продажу або для будівництва новим будинком в містечку.

Завантажити гру Слов’яни: Ферма ви можете на операційні системи iOS та Android з перевірених джерел за посиланням під текстом. Гра доступна для завантаження безкоштовно.

Збір врожаю

Ви можете вирощувати у вашому містечку пшеницю, кукурудзу та бавовну. А також фруктові дерева та різних тварин. Вони вам будуть приносити врожай, ресурси для будівництва та продажу.

Великим плюсом Слов’яни: Ферма є те, що у грі немає рекламних роликів. Тільки за бажанням додаткових монет та нагород ви можете подивитися рекламу.

Функціонал гри Слов’яни: Ферма

Геймплей

У вас у містечку живуть люди, які займаються кожен своєю роботою. Наприклад:

  • Воїни, які оберігають ваше поселення від нападу жуків та мисливців.
  • Мешканці, які можуть збирати та садити врожай, доглядати тварин.
  • Будівельники, які допомагають будувати поля та будинки для містечка.
  • Якщо хтось із мешканців містечка зголоднів, просто натисніть на предмет про який вони думають.
  • Для збирання врожаю просто натисніть на поле або дерево та перетягніть кошик до них.
  • У будинках для мешканців ви можете говорити свіжий гарячий хліб, а на тартаку виготовляти дерево та бруски на продаж.
  • Заощаджуйте кристали, адже вони допоможуть вам швидше завершувати процеси та наймати нових працівників.

І всі ці люди живуть та працюють разом.

Завантажити гру Слов’яни: Ферма ви можете на операційні системи iOS та Android з перевірених джерел за посиланням під текстом. Гра доступна для завантаження безкоштовно.

Додаткові локації

З 7 рівня у вас відкриється можливість досліджувати нові землі у пошуку незвичайних тварин. Ви можете забрати знайдену тварину до вашого заповідника і піклуватися про нього.

Проходити додаткові місії вигідно, тому що ви отримаєте унікальні предмети та бали досвіду.

Будьте уважні до гнома, який блукає вашим містечком. Він пропонує вам угоду наосліп. Найчастіше він бере за операцію кристали, а натомість дає лише пару монет.

Графіка

Дуже барвиста та цікава гра з сюжетом та розвитком. Зручний геймплей, плавні анімації, все, що потрібно для приємної гри.
Завантажити гру Слов’яни: Ферма ви можете з офіційних та перевірених ресурсів Play Market та App Store за посиланням нижче. Гра доступна для завантаження безкоштовно і не має рекламних роликів.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange