Щенячий патруль рятує світ

«Щенячий патруль рятує світ» – це мобільна гра за мотивами однойменного дитячого мультфільму. У ній зібрані міні-ігри, які розраховані для діток дошкільного віку та молодшої школи. Виконуйте різні завдання разом з улюбленими цуценятами та паралельно займайтеся освітою вашого малюка.

Досліджуйте світ, заробляйте корисні смакоти і просто чудово проведіть свій час. Адже встановити «Щенячий патруль рятує світ» на пристрої Android або iOS ви можете абсолютно безкоштовно.

Чому варто вибрати саме гру «Щенячий патруль рятує світ»?

Грайте з улюбленими персонажами

З кожним із щенят, які з’явилися в мультику, ви зможете пограти у певну гру. Наприклад, разом з Гонщиком ви зможете покататися на машині, збираючи смачні кісточки або повісити шпаківню на дерево. А ось Маршалл може допомогти дівчинці знайти потрібного котика.

У кожного з них є свій транспортний засіб і спеціальна навичка, яка допоможе виручити з біди того, хто потребує. Зараз ви можете пограти ще разом зі Скаєм. Надалі розробники планують додати до гри решту щенят, разом з іншими, не менш цікавими завданнями. Тому, рекомендуємо завантажити «Щенячий патруль рятує світ», щоб точно не пропустити круті оновлення.

Дослідження території

Бухта Пригод була буквально створена для маленьких дослідників. Ви можете заглянути практично в кожен куточок і знайти там щось незвичайне. До речі, як стверджують розробники, чим довше ви гратимете, тим більше зон для дослідження буде відкрито. А це означає, що ви зможете знайти ще більше сюрпризів.

До речі, у місті місцями заховані смачні та корисні частування. Тому постарайтеся їх знайти і нагодувати ваших щенят.

Можливість вибору

Ще одна з важливих переваг гри. Ви можете вибирати, за якого цуценя ви хочете грати в тій чи іншій ситуації. Вибирайте того песика, який на вашу думку найкраще підійде для виконання завдання.

До речі, це відрізняє цю гру від своїх конкурентів. У більшості схожих екшенів, за кожним завданням стоїть наперед певний персонаж. А от розробники «Щенячий патруль рятує світ» вирішили додати трохи різноманітності для гравців, з можливістю грати як за улюбленого персонажа, так і за всіх інших.

Інші особливості

Не можемо забути згадати про круту графіку. Картинка яскрава, чітко промальована. А так як вся гра зроблена в стиль мультфільму, значить вона обов’язково сподобатися вашому малюку.

Усі міні-ігри тут розраховані на вік дітей від 3 до 6 років. Тому в них більш розвиваючий нахил. А це означає, що граючи, дитина проведе час не лише весело, але ще й з користю.

Завантажити гру «Щенячий патруль рятує світ» ви можете з офіційного джерела App Store або Play Market. Для цього просто натисніть на потрібну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись:

Secured By miniOrange