Shadow Fight 3 – РПГ файтінг

Shadow Fight 3 продовження легендарної серії ігор Shadow Fight, де ви будете боротися з ворогами, вигравати в поєдинках, тренуватися та відпрацьовувати прийоми та трюки.Про гру Shadow Fight 3

Гра порівняно з попередньою версією Shadow Fight 2 набагато деталізованіша, цікавіша та інтерактивніша.

У грі Shadow Fight 3 ви тепер самі можете створити свого персонажа з більшим вибором індивідуального зовнішнього вигляду.

Крім статі вашого героя, ви також можете вибрати національність та зовнішність, колір волосся та зачіску. Також вибрати будь-яке ім’я, яке вам подобається.

Початок історії

При першому вході в гру вам буде показано історію бою трьох основних персонажів гри. Коротко, це битва за кулю з темною енергією. Три героя хочуть отримати цю кулю щоб опанувати цю незмірну темну силу, але куля вирішила інакше. Поки три герої билися між собою, куля тріснула і вся темна енергія вирвалася назовні.

Завантажити гру Shadow Fight 3 з перевірених джерел на операційні системи Android та iOS безкоштовно за посиланням нижче.

Функціонал гри Shadow Fight 3

Функціонал Shadow Fight 3 дуже схожий на функціонал Mortal Kombat. Тут також ви можете створити персонажа, в подарунок отримувати екіпірування, зброю, картки та монети. Візуал гри практично зроблений один на один з Мортал Комбат.

Увійшовши до розділу “Магазин” ви можете придбати елементи екіпірування, які вам бракують. Для оплати за товари у вас є кілька способів вибору:

  1. Монети, їх ви зароблятимете досить швидко за хороші та точні удари по супротивнику. Товари за монети будуть більш звичайними.
  2. Рубіни. Їх ви отримуватимете за перемоги у серйозних поєдинках і як подарунок з карток. Товари за рубіни більш рідкісні та цінніші. Але рекомендуємо не витрачати багато рубінів, тому що вони можуть вам знадобитися пізніше.

Також ви можете побачити біля кількості монет та рубінів кількість темної енергії. За допомогою цієї енергії ви можете покращувати здатність свою та предмети екіпірування.

Меню

  • Крім магазину, відділу з екіпіруванням та основним залом для битв, ви також можете перейти до розділу “Тренування” та відпрацювати трюки та удари.
  • Подивитися ваш особистий профіль, редагувати ім’я та подивитися його рейтинг серед усієї гравців.
  • Щоденні нагороди також можна отримувати у розділі “Меню”
  • І, звичайно, стандартний пак налаштувань.

Завантажити гру Shadow Fight 3 з перевірених джерел на операційні системи Android та iOS безкоштовно за посиланням нижче.

Управління персонажем

В управлінні під час битви персонажем не складно. Головне пройти ази в тренувальному залі, в іншому гра вам сама підкаже, які кращі удари завдати противнику в даний момент.

Гра горизонтальна, тому дуже зручно грати та керувати двома руками. Зліва у вас буде джойстик для керування пересуванням вашого героя, а праворуч у вас будуть 2 або 3 кнопки. Кнопки відповідають за удар рукою, ногою та темною енергією, але за наявності екіпірування темною енергією.
Завантажити гру Shadow Fight 3 з перевірених та офіційних джерел App Store та Play Market ви можете прямо зараз за посиланням нижче. Нагадуємо, що гра доступна для завантаження безкоштовно.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange