Rise of Empires: Ice and Fire

“Rise of Empires: Ice and Fire” – це мобільна стратегія. Чи хотіли б ви відчути себе лідером держави? Якщо так, то ця гра створена для вас. Створіть свою імперію, воюйте з ворогами, приручайте драконів. Доведіть, що ви гідні стати лідером.
Завантажити “Rise of Empires: Ice and Fire” можна на пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри “Rise of Empires: Ice and Fire”

Сюжет

Сюжет гри досить цікавий. Давайте почнемо з невеликої передісторії. Провісники смерті вирішили змінити свою сторону, і тепер вони керуватимуть могутньою силою драконів. На додачу до цих поганих новин ще й маленьке містечко було спустошене, а також практично зруйноване. В усьому виною Східна династія.

І тут у грі з’являється хтось, хто може виправити це. Чи зможете ви взяти на себе цю роль? Ви впевнені, що зможете відновити імперію з руїн, боротися із давнім злом та вербувати вірних союзників? Якщо ваша відповідь так, тоді поспішайте встановити гру “Rise of Empires: Ice and Fire”. Зробити це можна безкоштовно за посиланням під цим текстом.

Стратегія

Почнемо з того, що дана гра розрахована на багато користувачів. Це означає, що одночасно з вами в неї гратимуть інші гравці з усього світу. Це помітно ускладнювати ваше завдання. Усі гравці намагатимуться створити наймогутнішу націю.

Ваше завдання зібрати сильне військо, яке зможе захистити вашу територію. Тренуйте солдатів, а також наймайте легендарних персонажів. Вони дадуть вам перевагу у бою. Крім того, вам потрібно грамотно розставити своїх героїв. Це може вплинути на результат бою.

Щоб набрати необхідні сили та міць на початку гри, ви можете набирати собі союзників. Це дасть якусь фору, щоби встигнути тренувати воїнів і в майбутньому спробувати створити потужний альянс.

Інші переваги

Залежно від відданої техніки бою, ви можете вибирати і розвивати своїх персонажів. Вибирайте тих воїнів та героїв, які якнайкраще підходять під ваші критерії. Близький чи далекий бій, захист, напад. У грі їх велика кількість, тому ви точно підберете необхідний варіант.

Як ви могли здогадатися, щоб утримувати армію та розвивати селище, потрібно заробляти ресурси. Саме тому крім військової стратегії, ви розраховуватимете скільки і яких ферм вам потрібно побудувати.
Гра дуже барвиста та цікава. Аудіо та відеоефекти сподобається всім любителям даного жанру. Якщо ви хочете завантажити “Rise of Empires: Ice and Fire” з офіційного джерела App Store або Play Market, просто клацніть по кнопці нижче.

App Store  Google Play Market

Вам  може сподобатись :

Secured By miniOrange