Розмальовка за номерами Pixel Art

“Розмальовка за номерами Pixel Art” цікава та розслаблююча гра для будь-якого віку. Ідеально підійде тим, що любить малювати та розвивати свою уяву.Про гру Розмальовка за номерами Pixel Art

Гра дуже проста, вам лише необхідно вибрати малюнок, що вам сподобався, і почати творити.

Управління

  • Насправді управління у грі дуже логічне та просте. Після вибору малюнка ви внизу побачите палітру кольорів, пронумерованих для ще більш простого малювання.
  • Гра Забарвлення за номерами Pixel Art повна аналогія зі звичайними картинами за номерами, але тут у вас набагато більше вибору в малюнках і кольорах.
  • Вибрати потрібний колір на малюнку буде позначена зона темно-сірим кольором. Її вам потрібно буде зафарбувати. Не турбуйтеся за те, що ви можете вийти за межі малюнка. Гра зроблена спеціально, щоб ви могли швидко та без зайвих проблем малювати.
  • Ви можете розмальовувати по одному квадратику, так і всю зону відразу. Для цього збільште на потрібну зону і просто ненадовго затисніть пальцем на одній з клітин. Далі ви можете просто проводити пальцем по квадратиках і вони швидко зафарбовуватимуться в потрібний колір. Саме це відрізняє гру Розмальовка за номерами Pixel Art від її конкурентів, тому що в інших іграх можна лише по одному квадратику розмальовувати.

Скачати гру Розмальовка за номерами Pixel Art можна на операційні системи iOS та Android з перевірених джерел за посиланням нижче. Гра доступна для завантаження безкоштовно.

Функціонал гри Розмальовка за номерами Pixel Art

Бібліотека

Тут зберігаються всі малюнки, які ви можете розмальовувати. Вони поділені на розділи:

  • 3D,
  • Популярні,
  • Пакети,
  • Нові,
  • Мода
  • Кохання тощо.

У бібліотеці величезний вибір. Кожен знайде собі те, що йому сподобається.

Створіть

Ще однією крутою фішкою даної гри є можливість завантажити свій малюнок або фотографію і гра зробить із цього розмальовку за номерами.

Це чудовий подарунок близьким та рідним. Так ви зможете після розмальовки зберегти фото та роздрукувати його.

Скачати гру Розмальовка за номерами Pixel Art можна на операційні системи iOS та Android з перевірених джерел за посиланням нижче. Гра доступна для завантаження безкоштовно.

Щодня

Тут ви знайдете календар, у якому відзначатиметься, скільки малюнків на день ви малюєте. Також тут можна отримати додаткові подарунки у вигляді бустерів. Для цього просто потрібно розфарбувати малюнок, який вам запропонує гра. Це буде ваше щоденне завдання, за яке ви отримуватимете винагороду.

Моя робота

Логічно, що цей розділ буде вашим особистим портфоліо. Тут зберігатимуться розпочаті малюнки, і навіть закінчені. Ви зможете ділитися своїми успіхами з друзями, надіславши їм посилання на вашу особисту бібліотеку.
Завантажити гру Розмальовка за номерами Pixel Art можна з офіційних та перевірених джерел App Store та Play Market за посиланням нижче. Гра абсолютно безкоштовна для скачування та використання.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange