Raft — Симулятор виживання

Raft гра на виживання. Дуже цікава та захоплююча. Будьте на чеку, а то на вас багато хто полює.Про гру Raft – Симулятор виживання

Дуже деталізована гра. Ви опинитеся посеред океану на плоті. Перші рівні гра буде вас навчати та допомагати вижити. А далі все у ваших руках.

Навчіться добувати собі їжу та воду, будувати та зміцнювати плоти, та полювати.

Основна мета гри – занурити вас в атмосферу практично безлюдного простору та виживання.

Небезпеки на дорозі

Будьте уважні, адже на вас чекають різні небезпеки. Навколо вас буде кілька островів, на які вам доведеться плисти, щоб добути собі їжі, будівельних матеріалів та інших корисних речей, яких немає на плоті. Але на кожному острові і на шляху до нього на вас чекає небезпека. Це можуть бути:

 • Акули
 • Дикі вовки
 • Люди-канібали
 • Краби
 • Змії та крокодили
 • Дикі кабани
 • Павуки та інші отруйні істоти.

Ви повинні навчитися захищатися та оберігати себе. Тому що вам ніхто не допоможе.

Завантажити гру Raft – Симулятор виживання ви можете безкоштовно на операційні системи iOS та Android. Посилання для завантаження нижче.

Функціонал гри Raft – Симулятор виживання

Управління

У грі є кілька кнопок, які відповідають за управління персонажем.

 1. Джойстик. Логічно, що саме джойстик відповідає на повне управління та рух персонажа у грі.
 2. Щоб змінити траєкторію огляду – просто проведіть пальцем посередині екрана, таким чином оглядовість змінюватиметься залежно від ваших рухів.
 3. Серп – завдяки серпу ви можете на островах збирати траву та солому. А також виловлювати з океану бочки, що пропливають, скрині та інші корисні (або не завжди) предмети.
 4. Сокира – необхідно буде сокиру зробити самому, так само як і інші предмети для полювання та виживання. Для цього ви і будете плавати на острови, тому що тільки там можна знайти необхідні вам деталі для винаходу та побудови потрібних інструментів.
 5. Багаж та рюкзак. І так вже зрозуміло, що це місце, де зберігатимуться ваші інструменти, продукти харчування чи все, що ви зможете добити на островах.
 6. Всі інші предмети, які ви можете створити, є в майстерні.

Завантажити гру Raft – Симулятор виживання ви можете безкоштовно на операційні системи iOS та Android. Посилання для завантаження нижче.

Рекламні ролики та платні можливості

Рекламних роликів у цій грі вистачає.

Але також є можливість заплатити за відключення реклами, купівлю монет або окремого виду інвентарю. Ціни демократичні, як для такої цікавої та деталізованої гри.
Завантажити гру Raft – Симулятор виживання з офіційних та перевірених джерел App Store та Play Market можна прямо зараз за посиланням нижче. Гра доступна для завантаження безкоштовно.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange