RaceCraft: будуйте та гоняйте

RaceCraft: будуйте та гоняйте – гра для любителів будувати траси, траки та брати участь у гонках. Змагання, дух суперництва та смак перемоги – у RaceCraft це вам гарантовано.Про гру RaceCraft: будуйте та гоняйте

Гонки, адреналін, творчість і креатив – ось що чекає на вас у RaceCraft. Створюйте свої ексклюзивні треки та траси, покращуйте та прокачуйте машини.

Яскрава та барвиста, динамічна та цікава гра RaceCraft не залишить вас байдужим.

Плюсом є те, що весь функціонал гри абсолютно безкоштовний і немає рекламних роликів. Ви можете насолодитися грою на вашому пристрої.

Геймплей

Геймплей у грі дуже простий та зрозумілий.

  • При будівництві траси знизу буде панель, де будуть всілякі елементи для трюків, будівництва траси для розгону. Що вам потрібно буде зробити – просто перетягнути елемент на потрібну клітинку.
  • Ви можете прокачувати та кастомити вашу машину. Ця функція відкриється з 4 рівня. Ви можете придбати якісь покращення для машини або вигравати їх після битв.
  • Гра підтримує платіжні системи Apple Pay та Google Pay.

Завантажити гру RaceCraft ви можете безкоштовно на операційні системи iOS та Android за посиланням під цим текстом.

Функціонал ігри RaceCraft

З самого початку у вас відкриті 4 порожні майданчики, де ви можете побудувати траси та треки.

Після будівництва першого треку рекомендуємо відразу битися на ньому. Навіщо? А щоб ви відразу могли зрозуміти, чи зручний трек вам і ускладнити його для суперників. Це одна з найкращих тактик у цій грі.

Заряд

Щоразу, коли під час битви ви зробили щось дуже круте та незвичайне вам заряди. Що це означає?

  • За новий рекорд за швидкістю ви отримуєте заряд.
  • За крутий трюк на треку під час змагання ви отримаєте заряд.
  • За перемогу у поєдинку ви також отримаєте заряд.

То навіщо вони потрібні? Зібравши 3 заряди ви отримуєте кулю з колекції вашої машини. Там можуть потрапити запчастини та підсилення для машини, цікаві елементи для будівництва та інші круті подарунки.

Зібравши всю колекцію машини, вам можуть потрапити подарунки з іншої колекції.

Завантажити гру RaceCraft ви можете безкоштовно на операційні системи iOS та Android за посиланням під цим текстом.

Управління

Будівництво та управління у грі дуже просте. Вам під час битв не потрібно повертати машину на повороти, вона це робить сама та автоматично. Все, за чим вам слід стежити – це за швидкістю. Не бійтеся використовувати різке прискорення, це допоможе вам вирватися вперед. Для більш ефективного набору швидкості кілька разів тисніть на значок вперед.

Графіка

Окрему увагу хотілося б приділити графіку гри. Величезним плюсом є те, що під час гонки ви ніби дивитеся на все з перспективи машини і це створює ефект повного занурення. Всі деталі та спецефекти зроблені дуже добре.
Завантажити гру RaceCraft ви можете безкоштовно з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store прямо зараз за посиланням нижче. Нагадуємо, що RaceCraft доступна для завантаження безкоштовно.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange