QuizzLand

QuizzLand – гра-вікторина, де гравці відповідають на запитання та загадки, просуваються далі за грою.Про гру QuizzLand

Це не проста гра з безліччю питань на різні теми. Розробники гри постаралися зробити QuizzLand більш індивідуальною та персональною. Так, при першому вході в гру у вас будуть запитувати:

  • Ваша підлога.
  • Вік.
  • Інтереси (спорт, культура, історія, географія та багато іншого).

На основі ваших відповідей гра спочатку пропонуватиме вам питання з тем, які ви обрали. А після проходження гри ви відкриватимете нові теми та перевірятимете свій рівень знань.

Переваги гри

Великим плюсом є те, що ви після кожної своєї відповіді буде бачити правильний він чи ні, а також бачити у відсотковому співвідношенні відповіді інших гравців. Навіть якщо ви відповісте неправильно, завдяки цій функції ви будете вчитися і дізнаватися для себе нові факти та відповіді.

Широкий вибір категорій

Приємно дивує різноманітність категорій, які представлені у грі. Кожен знайде щось для себе, наприклад, спорт, наука, історія, географія, культура, фільми, музика та багато іншого.

Завантажити гру QuizzLand ви можете на ОС iOS або Android. Для завантаження перейдіть за посиланням на офіційні джерела внизу.

Функціонал гри QuizzLand

Геймплей

Дуже простий та інтуїтивно зрозумілий геймплей у QuizzLand. Усі питання подано у форматі тестів. Вам всього лише потрібно буде вибрати правильну відповідь з 4 представлених варіантів.

Також у грі присутня зростаюча складна. Тобто кожен новий рівень буде складніший за попередній. Гра підходить для будь-якого віку, кожен дізнається щось нове для себе.

Проходження рівнів

На кожному рівні буде близько 10 питань. Вони розкидані ігровим полем і позначені значком, який відносить їх до певної категорії. Ви можете проходити кожне питання по черзі чи за категоріями.

Наприкінці рівня вам буде надано бонус у вигляді карти чи скрині, де ви можете додатково виграти монети чи підказки. А також фінальне питання, на яке рекомендуємо відповідати наприкінці рівня.

Кожен питання в рівні обмежене у 30 секундами.

Підказки

Доступно 4 види підказок:

  • Фіфті-фіфті. Ця підказка в питанні залишить вам не 4 варіанти відповіді, а лише 2.
  • Гральні кубики допоможуть вам перефразувати питання так, щоб відповідь стала більш очевидною та зрозумілою.
  • Заміна. Ви можете вибрати цю підказку, якщо не бажаєте відповідати на запитання або не знаєте відповіді.
  • Відсотки. Вибравши цю підказку, ви на варіантах відповіді побачите відсоткове співвідношення інших гравців. Де більше відсотків — швидше за все правильна відповідь.

Також крутий фішкою гри є те, що після кожної відповіді, незалежно правильний він чи ні, ви бачитимете внизу невеликий докладний текст про правильну відповідь і чому це так.

Списки лідерів

По мірі проходження гри та набору очок ви підніматиметеся в рейтинговій таблиці.

Свої досягнення та статистику ви можете переглянути у головному меню. Там ви знайдете кожне питання на яке ви відповідали, відсоток успішності по кожній категорії та багато чого цікавого.
Завантажити гру QuizzLand рекомендуємо з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store за посиланням нижче. Гра доступна для скачування безкоштовно та працює без підключення до інтернету.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange