PUBG MOBILE LITE

“PUBG MOBILE LITE” – це спрощена версія мобільної гри PUBG. Як і у звичайній версії, ви зможете дослідити карту, боротися з іншими гравцями і просто весело проводити свій час із друзями.
Головною перевагою даної версії є те, що вона оптимізована під роботу на слабкіших пристроях. Навіть якщо у користувача невеликий обсяг оперативної пам’яті, у LITE-версію ви зможете грати без лагів та багів.

Встановити “PUBG MOBILE LITE” можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android.

Переваги гри “PUBG MOBILE LITE”

Геймплей

Тут залишилася так само, як і в повній версії. Спочатку, гравець парашутується на великий острів. Далі, ви його досліджуєте, щоб знайти зброю, транспорт та й усе необхідне вам. Переможцем вважається той гравець, який зміг перемогти всіх і залишився живим.

Також гра пропонує різні режими. Наприклад, ви можете вирушити на острів на самоті, взяти друга і грати вдвох або ж зовсім зібрати свою команду і збільшити шанси на перемогу.

Відмінності від повної версії

Щоб створити продукт із меншими системними вимогами, розробникам довелося йти на деякі жертви. В цілому, вони ніяк не впливають на ігровий процес, але все ж таки відрізняють дві версії між собою.

Так, наприклад, користувачі відразу відзначать меншу кількість гравців на карті. Обмеження коштує на 60 гравців у матчі одночасно. Та й розмір карти значно зменшується. Тут це лише 2х2.

Цього достатньо, щоб пристрої з слабкішою начинкою підтримували гру. Як заявляють розробники, вам знадобиться всього 600 вільних мегабайт і 1 гігабайт оперативної пам’яті. Це досить маленький розмір, враховуючи, скільки всього в грі взагалі не відрізняється від повної версії. А це чи не привід прямо зараз завантажити “PUBG MOBILE LITE”?

Спрощені звук та графіка

Що потрібно для того, щоб забезпечити плавну гру на всіх пристроях? Розробники для цього вирішили трохи спростити, а отже й оптимізувати графіку та звук у грі. Проте двигун UE 4 створює досить реалістичний вигляд для всіх карт. А звук у HD якості додатково занурює вас у ігровий процес.

Механізм анти-чит

Завдяки йому всі гравці знаходяться в рівних умовах. Якщо користувач використовує чити, механізм просто не дає йому зайти в гру. Це сприяє тому, щоб гра була максимально чесною та прозорою.

Часті оновлення

Незважаючи на невеликий розмір, у грі часто проходять різні оновлення. Заміна карт, проведення івентів, додавання нової зброї та багато іншого. Саме тому користувачі лайт версії не особливо помічають різницю між нею та оригінальним Пабгом.

Тим не менш, гра все ж таки може мати більш обмежені можливості. Оновлення можуть відрізнятися, кількість карт набагато менша, а деякі функції можуть бути недоступними.

Проте досить високий рейтинг на офіційному джерелі і безліч позитивних відгуків говорять про те, що продукт вийшов дуже класний. Тому, якщо ви хочете скачати гру “PUBG MOBILE LITE” з Play Market, то просто клікніть по кнопці нижче. Маркет відкриється у новій вкладці вашого браузера.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange