Pou

“Pou” – це мобільний симулятор, в якому вам доведеться доглядати за вихованцем на ім’я Пу. Він невеликий, трикутної форми, тому досить важко визначити, хто ж це насправді. Тим не менш, Пу дуже любить смачно поїсти, пограти і зовсім не відмовляється від людської уваги.
Ця гра чимось нагадує давно відомі тамагочі. Ростіть свого вихованця, доглядайте його, щоб він був щасливим і здоровим. До речі живе він у великому будинку з шістьма кімнатами та двором. Тож гравець має ще й про домашній затишок вихованця подбати.

Встановити гру “Pou” ви можете на будь-які пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри “Pou”

Турбота

Доглядати Пу треба також, як домашнього улюбленця. Ваше завдання вчасно його годувати, водити у ванну, щоб прийняти душ і сходити в туалет, а також не забувайте про ігри. Також у будинку є кімната з лабораторією, спальня та відповідно зал. Кожна з них відповідає потребі Пу.

Наприклад, якщо Пу зголоднів, слід відвести його на кухню. Натисніть на холодильник і оберіть, чим хочете його нагодувати. Але не перегодовуйте його, адже в такому разі Пу може погладшати.

А якщо шкала з показником здоров’я опустилася, то відвідайте лабораторію. Там є шафка, в якій знаходиться колби з ліками. Уважно прочитайте, які ліки навіщо призначено та приведіть здоров’я товарища до ладу.

Хочете спробувати доглядати за цим непосидою? Тоді можете скачати гру “Pou” вже зараз.

Модифікації

Ми вже писали, що гравець може створити свій стиль та затишок у кожній із шести кімнат будинку. Ви можете міняти все:

  • Підлоги
  • Стіни
  • Прикраси

У магазині просто величезна кількість будматеріалів, тому ви точно зможете створити для Пу стильний та красивий будиночок. До речі, зверніть увагу, що дизайн кожної кімнати може бути ідентичним, так і відрізнятися один від одного.

Наприклад, кухню ви захочете зробити в яскраво-жовтій колірній схемі, але зал залишити ніжно-блакитним, з невигадливим малюнком на стінах. У грі “Pou” ви можете дати своїй фантазії свободу.

Зовнішність

А що щодо зовнішності улюбленця? Коли ви зайдете до спальні, то обов’язково побачите шафу. Клацніть по ній, і перед вами відкриється гардероб Пу. Ви можете не тільки підібрати для нього модне вбрання, але й повністю змінити зовнішність вихованця. Колір, очі, зачіску і таке інше. Впевнені, що ваш “Pou” неодмінно буде найкрасивішим.

Валюта

Як ви вже здогадалися, щоб робити покупки у грі вам знадобиться валюта. Монетки ви можете заробити різними способами. Почнемо із бонусів за щоденний вхід. Також, отримувати золото ви гратимете з Пу в ігри. Якщо будете якісно доглядати Пу, то також отримуватимете монети.

Як бачите, способів цілком достатньо. Тому грати у “Pou” можна без донату. Проте за бажання ви можете купити вихованцю деякі ексклюзивні речі за реальні гроші.

Інші особливості

Чим же ця гра відрізняється від своїх конкурентів? Насамперед, нестандартним вихованцем. Так, це не котик чи собачка, а тому Пу дуже добре виділяється серед усіх.

Також тут крім стандартних вбудованих ігор присутні додаткові локації. Наприклад, із зали ви разом із Пу можете вийти на вулицю. У саду можна полити рослини, пограти у футбол або зайнятися декорацією будиночка зовні.
Якщо ви хочете знайти собі вірного друга, Пу ідеально вам підійде. А скачати “Pou” з офіційного джерела App Store або Play Market ви можете просто натиснувши кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange