Pokupon і Superdeal – знижки, акції та розпродажі

«Pokupon і Superdeal – знижки, акції та розпродажі» – це мобільний додаток, в якому ви можете знайти купони знижок на різні послуги та товари. Тепер партнери програми гарантовано зможуть знайти потенційних покупців, а користувачі зможуть купити товари зі знижкою до 90%. Будьте уважні, адже кожен купон має обмежений час дії.
Скачати додаток «Pokupon та Superdeal – знижки, акції та розпродажі» ви можете абсолютно безкоштовно. Усі його функції будуть доступні вам без будь-якої додаткової оплати.

Переваги застосунок Pokupon та Superdeal

Можливості

Що ж ви отримаєте після встановлення програми? Для початку варто звернути вашу увагу на величезний вибір пропозицій. Тепер ви завжди зможете дізнатись, які знижки зараз актуальні у таких сферах:

У вашому смартфоні буде понад п’ять тисяч вигідних пропозицій, від яких важко відмовитися. До того ж, всі пропозиції щодня оновлюються, що дозволяє отримати максимальну вигоду від покупок.

Функціональність

Функціональність Pokupon і Superdeal дуже різноманітна. Одразу після реєстрації вас порадує практичний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. В особистому кабінеті ви зможете побачити актуальні акції та куплені купони. У розділі “Вибране”, ви зможете зберегти бонус-пропозиції, які вас максимально зацікавили.

Спробуйте скачати «Pokupon і Superdeal – знижки, акції та розпродажі» на ваш пристрій вже зараз і переконайтеся, що користуватися цією програмою дуже легко.

Як користуватися купоном?

Для початку потрібно вибрати потрібний купон. Далі переходьте в особистий кабінет, де знаходяться всі ваші бонуси. Наступним кроком, виберіть відповідний спосіб оплати та пред’явіть придбаний купон знижок. Відмінно, тепер ви можете отримати знижку на вибраний товар!

Як довго тривають акції?

Уся інформація про тимчасове обмеження буде представлена у додатку. Зазвичай термін проведення акцій становить від 2-х до 4-х тижнів. Але будьте уважні, на кожному купоні обов’язково вказана інформація, коли ви можете ним скористатися.

Також пам’ятайте, що одні купоном може скористатися лише одна людина та один раз. Якщо ж умови змінені, ця інформація обов’язково буде вказана і на самому купоні, і у вашому персональному кабінеті.
Завантажити застосунок «Pokupon та Superdeal – знижки, акції та розпродажі» ви можете на пристрій під керуванням операційної системи Android або IOS. Зробити це можна з офіційного сайту Play Market або App Store на посилання нижче, абсолютно безкоштовно.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange