Pocket

Pocket сервіс, в якому ви можете зібрати всі улюблені статті, рецепти або навіть документи в одному місці.Про додаток  Pocket

Чим зручний додаток Pocket?

У додатку можна зберігати статті, рецепти, ввести свої записи і навіть завантажити фрагмент книги. Це зручно, коли вся інформація зберігатиметься в одному місці і до неї завжди є доступ.

Функціонал Pocket

Корисні функції

  • Додаток не використовує багато трафіку, тому ви зможете завжди бути на зв’язку та читати свої улюблені видавництва, навіть із поганим з’єднанням або зовсім без нього.
  • Вам не потрібно буде копіювати посилання та довго у додатку шукати необхідну статтю. Достатньо просто в браузері знайти необхідний матеріал і просто через кнопку “Поділитись” відправити безпосередньо до додатку.
  • Основною фішкою є те, що вся збережена інформація може бути озвучена. У додаткуі є функція “Аудіо Читання” на випадок, якщо вам буде незручно зараз читати або ви хочете послухати, наприклад, фрагмент книги.
  • Зручно те, що ви можете відкласти на потім прочитання статті та повернутися до неї пізніше.
  • Додаток безкоштовний та завантажити ви його можете на ваш смартфон за посиланням нижче. Pocket підтримує операційні системи Android та iOS.

Основні функції Pocket

Додаток дуже простий у використанні, у вас не буде виникати проблем з використанням.

На головному екрані ви знайдете всі статті, які ви зберігали. Кожну з них ви можете:

  • додати до обраних
  • архівувати
  • помітити як непрочитані
  • позначити тегом
  • редагувати.

У самій статті ви можете або рекомендувати фразу або тезу, відправивши її вашим друзям через будь-який месенджер. Або виділити частину тексту кольором, у такий спосіб виділити його у тексті і потім повернутися.

Щоб увімкнути “Аудіо читання”, вам необхідно увійти на будь-яку статтю та натиснути кнопку “Слухати”.

Нове

У цьому розділі знаходяться рекомендовані статті для вас, ви їх можете прочитати або також додати до обраних, щоб пізніше до неї повернутися.

Активність

Ви можете спостерігати за вашою активністю у додатку Pocket. Програма сама відстежує і вважає скільки статей ви прочитали за певний проміжок часу, які теми вас цікавлять більше. На базі цих даних ви зможете знаходити для себе щось нове, а додаток у розділі “Нове” рекомендуватиме вам відповідні статті.

Профіль

Коли ви рекомендуватимете ту чи іншу статтю, вона відображатиметься у вашому профілі.

Інші користувачі Pocket також зможуть бачити ваші рекомендації, ставити лайки та коментувати статті.

Також тут знаходяться загальні налаштування повідомлень, профілю та ваших даних.
Щоб скачати сервіс Pocket на ваш пристрій, скористайтесь перевіреними джерелами Play Market та App Store. Завантажити додаток ви можете за посиланням нижче. Приємного читання.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange