Plants vs. Zombies™

“Plants vs. Zombies™” гра, яка вже зібрала мільйони шанувальників у всіх країнах світу. Бій із зомбі тільки починається.Про гру Plants vs. Zombies™

Боротьба із зомбі – вічна і абсолютно не нова. Але яка ж вона цікава.

У Plants vs. Zombies™ вам потрібно буде садити на території перед вашим будинком спеціальні рослини. Рослини будуть вас захищати та вбивати набридливих монстрів дуже швидко.

Як це працює?

Дуже просто. У вас на земельній ділянці є клумба, на яку ви висаджуватимете спеціальні рослини. Рослини спочатку спрямовані на знищення монстрів. Коли зомбі наближатимуться до вашого будинку, рослини активізуються. Вони стрілятимуть у них спеціальними кульками, які вбиватимуть зомбі.

Гра Plants vs. Zombies™ доступна для завантаження абсолютно безкоштовно. Завантажити гру ви можете на операційні системи iOS і Android прямо зараз за посиланням нижче.

Функціонал ігри Plants vs. Zombies™

Меню

Меню у грі виглядає дуже незвично. Тут ви не знайдете звичайного меню з налаштуваннями. Тут кнопка “налаштування” виглядає як відро, що стоять під деревом. Звичайно ви можете там здійснити основні налаштування сповіщення, звуку та музики. Гра доступна лише англійською мовою.

Грати

Кнопка грати теж не знаходиться у звичайному своєму місці. У цій грі кнопка “грати” знаходиться на надгробку, і для гри вам потрібно натиснути на напис “До пригод”.

Рівні гри Plants vs. Zombies™

У кожному рівні по 10 днів, а точніше підрівні.

З доступних у вас будуть тематичні рівні:

  • Басейн
  • Дах
  • Туман
  • День
  • Ніч

Завдяки тематиці кожного рівня ви точно будете залучені до гри і вона не дасть вам нудьгувати.

Також до кожного рівня вам належить підібрати відповідні рослини, щоб вони були найпродуктивнішими та найсильнішими.

Гра Plants vs. Zombies™ доступна для завантаження абсолютно безкоштовно. Завантажити гру ви можете на операційні системи iOS і Android прямо зараз за посиланням нижче.

Управління

Управління у грі дуже просте. Протягом рівня з неба падатиме “сонячки”. Вам їх потрібно збирати. 1 сонечко = 25 монет. За монети ви просто під час битви купуватимете і ставитимете рослини на необхідні місця, щоб ті якнайшвидше відстрілювали зомбі.

Також у рослинах є соняшники. Вони нічим не стріляють, але вони також швидко виробляють ті самі сонечки, що й падають із неба. Таким чином ви можете, посадивши соняшники, збирати монети у кілька разів швидше та більше.

Зомбі

Якщо зомбі зможуть підібратися близько до рослин – вони їх з’їдять. Але це не найстрашніше. Якщо зомбі дістануться до будинку, то ви програєте цю битву.
Взагалі гра дуже цікава і затягує. Поспішайте завантажити його на ваш пристрій.

Скачати гру Plants vs. Zombies™ можна прямо зараз з офіційних та перевірених джерел App Store та Play Market. Гра безкоштовна і має дуже мало рекламних роликів.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange