Герої в масках: Місячні герої

Герої у масках: Місячні герої – дитяча гра від відомого мультсеріалу для дітей Герої у масках.Про гру Герої в масках: Місячні герої

Улюблені герої — Конор, Амая та Грег занурять вас у захоплюючі пригоди по Місяцю. Вирушайте з ними на місії і перемагайте лиходіїв разом.

Мультсеріал Герої у масках популярний серед дітей віком від 3 до 9 років. Плюсом гри Герої в масках: Місячні герої є те, що гра несе не тільки розважальний характер, а й допомагає покращити моторику, логіку та координацію у дитини.

Завантажити гру Герої в масках: Місячні герої ви можете на пристрої з ОС Android та iOS з перевірених джерел за посиланням внизу тексту.

Місячні герої

Це одна з численних тематично розділених ігор про Героїв у масках. Суть гри — герої вирушили на Місяць для боротьби з лиходіями та отримання нових знань. Гра навчає дітей новим фактам про планети, Сонячну систему та навколишній світ.

Функціонал гри Герої в масках: Місячні герої

Режими гри

У цій версії гри представлені 4 різні режими гри. Вони відрізняються за локаціями та завданнями. У кожному режимі ви можете вибирати різного персонажа для проходження місій, і всі досягнення автоматично зберігаються.

  1. Місячні рівні. Дії гри відбуваються на Місяці. Герої проходять рівні, завдання яких зібрати якнайбільше монет і дістатися кінця шляху без ушкоджень. Для цього вам потрібно буде перестрибувати перешкоди та стежити за дорогою.
  2. Супер рівні. Тут ви проходитимете рівні на дахах міста. Особливість цього режиму – більше перешкод та більше монет протягом рівня.
  3. Таємничі рівні. Відмінність таємничого режиму – це локація. Тепер ви знаходитесь в джунглях, де на вас чекають підступні звірі та змії. Будьте обережні, обминайте перешкоди та отримуйте свої нагороди.
  4. Стандартні рівні. У цьому режимі ви також знаходитесь на локації “Дах міста”, але на відміну від режиму “Супер рівні” в тому, що у вас буде мало перешкод. Основним завданням вашого залишається лише збирати монети та маски.

У грі практично відсутні рекламні ролики, але за бажання ви можете придбати повну платну підписку на гру за 124.99 грн на місяць. Гра підтримує будь-які платіжні системи.

Завантажити гру Герої в масках: Місячні герої ви можете на пристрої з ОС Android та iOS з перевірених джерел за посиланням внизу тексту.

Графіка та управління

Графіка в грі Герої в масках: Місячні герої деталізована, анімації плавні, а картинка барвиста і красива. Герої гри виглядають точнісінько як у мультсеріалі, тому діти будуть раді пограти за своїх улюблених персонажів.

Управління Герої в масках: Місячні герої просте, але трохи відрізняється в залежності від вибору персонажа:

  • Конор – ніндзя кіт. Кіт може швидко бігати і стрибати досить високо, щоби перестрибнути високі перешкоди. Особливо його сили зростають, якщо по шляху рівня підібрати маску його кольору (синього).
  • Амая – птах. Амая може літати та збирати монети високо над землею. Також можливості Амаї ростуть, якщо підібрати маску червоним кольором.
  • Грег – ящірка. Рівні з Грегом трохи відрізняються, тому що ящірки можуть бігати як по підлозі, так і по стелі. При використанні маски зеленого кольору Грег може стрибати та швидше змінювати свою траєкторію пересування.

Завантажити гру Герої в масках: Місячні герої ви можете з перевірених та офіційних джерел App Store та Play Market за посиланням нижче. Герої в масках: Місячні герої доступні для скачування безкоштовно.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange