Підручник з влаштування автомобіля

Підручник з влаштування автомобіля це додаток, який допоможе вам легко і швидко підготуватися до навчання в автошколі та до іспитів теорії та практики.Про додаток Підручник з влаштування автомобіля

Про подібну програму ми вже писали. Офіційні тести з ПДР України зібрали у собі всілякі тести та теоретичний матеріал для навчання в автошколі. А також Підручник з водіння автомобіля.

Розробники цього додатку випустили додаткові програми, але з більш вузькою спеціалізацією. Так і з’явилися програми “Підручник з керування автомобілем”, “Підручник з влаштування автомобіля” та “Медична допомога при ДТП”. А також за потреби є додатковий додаток “Ваш адвокат”, який спеціалізується на допомозі при ДТП та інших ситуаціях на дорогах.

Додаток Підручник з пристрою автомобіля ви можете скачати на операційні системи iOS та Android абсолютно безкоштовно. Посилання на завантаження внизу.

Функціонал застосунку Підручник з влаштування автомобіля

Всього в додатку представлено 59 тем з різних напрямків. Починаючи від Колісної формули та Класифікації автомобілів до Графіка технічного обслуговування та Системи запалювання. Дуже великі та докладно описані теми допоможуть вам на всі 100 відсотків підготуватися до теоретичних та практичних занять в автошколі.

Основна фішка застосунку

Завдяки існуванню таких програм вам не потрібно буде купувати та носити на кожен урок книги по кожному з напрямків. У вас все буде доступний лише на вашому смартфоні.

Додаток Підручник з пристрою автомобіля ви можете скачати на операційні системи iOS та Android абсолютно безкоштовно. Посилання на завантаження внизу.

Тарифи

Додаток Підручник з влаштування автомобіля є безкоштовною для завантаження, але до деяких даних потрібен платний доступ.

  • Ви можете спробувати 3-денний безкоштовний період, в якому вам будуть точно надані всі можливості та дані програми. Після закінчення безкоштовного рядка з вашої картки буде знято плату у розмірі 99.99 грн. Це по 33 грн. на місяць.
  • Погодьтеся, сума не велика, а особливо коли ви дізнаєтеся, що це сума абонплати не за 1 місяць, а за 3 місяці.
  • Річна передплата коштує 199.99 грн. Якщо розбити цю суму на 12 місяців, то виходить по 17 грн. на місяць. Погодьтеся це дуже дешево.
  • Також є можливість купити передплату назавжди та закріпити її під ваш обліковий запис. Вартість такої передплати становить лише 249.99 грн.

Застосунок підтримує платіжні системи Google Pay, Apple Pay, а також картки Visa та MasterCard. Дуже вигідна пропозиція за дуже приємну ціну. Поспішайте.
Щоб завантажити додаток Підручник з влаштування автомобіля на ваш пристрій, перейдіть за посиланням нижче. Завантажуйте з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store вже зараз.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange