Photomath

«Photomath» – це мобільний додаток, який був створений для того, щоб допомогти користувачам вирішити практично будь-які математичні завдання. Як це працює? Все досить просто. Увімкніть застосунок, наведіть камеру смартфона на завдання, яке потрібно вирішити. Вуаля, на екрані пристрою з’явиться рішення, розписане буквально по кроках.
Встановити «Photomath» можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості додатку «Photomath»

Зручний інтерфейс

Насамперед варто звернути увагу безпосередньо на інтерфейс застосунку. При першому вході система цікавиться скільки вам років і до якої категорії користувачів ви скоріш за все належите (наприклад: учень, батько або вчитель). Після проходження невеликого навчання вам необхідно надати доступ до камери.

Після цього ви можете почати сканувати завдання або приклад, який потрібно вирішити. Неважливо, чи буде він написаний від руки, чи роздрукований. Головне, щоб текст був якісним, і система могла його розпізнати та підказати правильне рішення.

Альтернативні рішення

Крім основного рішення, додаток підкаже вам альтернативні варіанти відповіді. Наприклад, ви хочете вирішити, скільки буде 10 розділити на 5. У першому віконці ви побачите основний варіант, це звичайно ж 2.

А ось якщо прогорнете трохи вниз, то побачите скільки, що 10:5 дорівнюватиме 200%, а також це рівняння буде показано у вигляді дробу. Найголовніше, що це абсолютно безкоштовно, а результат з’являється буквально за кілька секунд. Зручно? Звичайно ж так! Чим не привід завантажити «Photomath» на свій смартфон?

Інші можливості

Що ж щодо додаткових фішок, запитаєте ви? Ми можемо з упевненістю сказати, що вони безсумнівно є.

Як мінімум, це підтримка понад 30 різних мов. Тому ви точно зможете знайти та вибрати необхідний. Чи не можете відсканувати приклад? У такому разі скористайтесь науковим калькулятором. Просто введіть приклад вручну і отримайте те саме покрокове рішення. Все дуже просто!

Найголовніше, що це не просто чергова “розв’язка”. Програма дозволяє вам не тільки ознайомитися з кожним кроком рішення, але й зрозуміти, а чому саме так. Тому, «Photomath» безперечно стане незамінним помічником щодо математики як дітям, і дорослим.
Бажаєте скачати програму «Photomath» з офіційного джерела Google Play або App Store? Тоді просто клацніть по потрібній кнопці!

App Store  Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange