Parking Master 3D – Car Out

Parking Master 3D – Car Out – це гра-симулятор, де вам необхідно розвантажити парковку заставлену машинами.Про гру Parking Master 3D – Car Out

Цікавий і симулятор, що затягує, де вам необхідно розвантажувати і звільняти паркування так, щоб ніхто не розбився і не збив пішоходів.

Дуже реалістичні ситуації та цікаве рішення.

Завантажити гру Parking Master 3D – Car Out ви можете безкоштовно з офіційних майданчиків на ОС Android та iOS. Посилання на завантаження знаходиться під цим текстом.

Геймплей

 • Барвистий та цікавий сюжет. За правилами гри ви можете при необхідності врізатися в інші машини, але не в жодному разі не можна врізатися в пішоходів.
 • Для правдоподібності паркуванням ходять бабусі і заважають вам швидко виїжджати.
 • З управління все просто – вам потрібно просто штовхати машину вперед або назад. Залежно від того, як коштує машина, вона виїжджатиме в бічні виїзди.
 • Різновид машин. Додає інтересу те, що машини всі різні. Є вантажівки, мікроавтобуси та звичайні легкові машини.
 • Для реалістичності машини всі припарковані по-різному і часто не за правилами паркування.

За кожен успішно пройдений рівень ви отримуєте нагороду в монетах. Пізніше ви їх можете витратити на кастомізацію геймплею.

Функціонал гри Parking Master 3D – Car Out

Рівні складності

Перші рівні у грі дуже прості і з ними впорається навіть дитина. Але пізніше з’являються складніші рівні, де навіть дорослому знадобиться час для проходження рівня.

 • Boss Level. Раз на 5 рівнів вам трапляється можливість зіграти в рівень на якийсь час. Там зазвичай набагато більше паркування, з більш складними рішеннями, обмеженням часу. Але великим плюсом є те, що на такому рівні ви можете заробити 250 монет.
 • Міні-ігри. У грі є міні-ігри, де ви можете просто поспішаючи випробувати нові теорії або просто потренуватися добре проходити рівні головоломки.
 • Пішоходи. Для більш цікавої та складної гри є перешкоди у вигляді пішоходів, які ходять різними траєкторіями і можуть заважати вам.
 • Перешкоди. Крім пішоходів також на парковці встановлені бетонні плити та конуси, які не дозволять виїхати вам у бажаному вам місці.

Завантажити гру Parking Master 3D – Car Out ви можете безкоштовно з офіційних майданчиків на ОС Android та iOS. Посилання на завантаження знаходиться під цим текстом.

Реклама та покупки

 • У грі присутні рекламні ролики, але якщо ви не хочете купувати платну підписку на гру, то вихід є. Оскільки гра працює в офлайн режимі ви можете просто відключити інтернет і спокійно грати в гру без реклами.
 • Якщо ж ви все-таки хочете купити платну підписку на гру, то ви можете це зробити за допомогою Google Pay та Apple Pay, а також зі звичайних банківських карт MasterCard та Visa. Ціна передплати 174.99 грн на місяць.

Завантажити гру Parking Master 3D – Car Out ви можете з офіційних та перевірених майданчиків App Store та Play Market за посиланням нижче. Parking Master 3D – Car Out доступна для завантаження безкоштовно.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange