Panda Pop-Панда Поп

“Panda Pop-Панда Поп” – це мобільна гра, яка відноситься до жанру головоломки. У ній вам належить разом з пандою стріляти по різнокольорових кульках, щоб врятувати ведмежат.
Здавалося б завдання легке, але не тут було. Іноді як на зло не випадає потрібний колір, тому лінія куль опускається дедалі нижче. Будьте уважні, адже якщо кульки обваляться, ви не врятуєте ведмежат, а також будете змушені пройти рівень знову.

Встановити гру “Panda Pop-Панда Поп” ви можете на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри “Panda Pop-Панда Поп”

Суть гри

Для того, щоб рятувати ведмежат, гравцеві потрібно луснути кульки. Для цього з’єднайте їх в одну лінію одного кольору. Наприклад, у гармату заряджено кульку синього кольору. Вистріліть у те місце, де вже є кілька куль, або з’єднайте ним сині кулі, які знаходяться в одній лінії, але мають просвіт. У такому разі вони луснуть, а ви заробите певну кількість очок.

Все це розкажуть вам під час навчання. Під час першої гри необхідно врятувати дев’ять пандочок. Доступні також 40 куль для пострілів. Зверніть увагу на те, що в якихось кулях укладені звірята. Також корисно знати, що колір кулі для випуску генерується випадковим чином. Тому не вийде прорахувати наперед, куди і якою кулею можна стрільнути.

Механіка гри

Тут все досить просто. Для того, щоб прицілитися, вам потрібно кілька секунд утримувати палець на екрані і вибрати мету. А для пострілу просто відпустити палець. Готово. До речі, цікавий факт, коли ви пострілом звільняєте пандочку, вона спускається за допомогою парашута.

Впевнені, що зможете врятувати звірят та пройти складні рівні з першого разу? Тоді можете спробувати свої сили та скачати гру “Panda Pop-Панда Поп”.

Дизайн

Красива та яскрава графіка не залишить байдужими ні маленьких, ні дорослих гравців. Щоб у грі була різноманітність, кульки на кожному рівні будуть збудовані у різні геометричні форми та малюнки. Це також може ускладнити проходження гри.

Загалом у грі 250 рівнів. Всі вони відображаються на карті у вигляді крапок. До речі, ви також зможете подорожувати різними світами. Відкриваючи нові рівні, ви зможете отримати доступ до цих локацій.
Готові допомогти панді зібрати всіх своїх дитинчат? Тоді можете скачати “Panda Pop-Панда Поп” з офіційного джерела App Store або Play Market. Просто натисніть на потрібну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange