Need for Speed: NL Гонки

“Need for Speed: NL Гонки” – мобільна гра, яка занурить вас у світ андеграундних гонок. Ця версія гонок розроблена у компанії ELECTRONIC ARTS, яка створила знамениту Real Racing 3.
Гра спеціально розроблялася для мобільних пристроїв. Все, що вам потрібно тут робити – не боятися сильніше натискати на педаль акселератора, і приходити до фінішу першим. На цьому шляху на вас чекають десятки нових машин, тюнінг і дуже сильні противники. Але хіба це має значення, коли ви найкращий гонщик у грі?

Завантажити Need for Speed No Limits можна на мобільні пристрої з операційною системою iOS чи Android.

Переваги гри Need for Speed

Гараж вашої мрії

Заповніть гараж машинами, про які ви завжди мріяли. Крім того, всіх їх можна тюнінгувати: змінювати колір, колеса та інші елементи. Тюнінг доступний в автомайстерні та на Чорному ринку, де вам запропонують унікальні деталі для автомобіля.

Ганяйте так, ніби від цього залежить життя

Жодних обмежень. Без страху та впевнено натискайте на педаль газу, та топіть до фінішу! Об’їжджайте перешкоди та сміття, скорочуйте шлях, лавіруючи між автомобільним трафіком. Все, що потрібно, приїхати до фінішу першим, незважаючи на будь-які труднощі. І вам це під силу!

Завантажити Need for Speed No Limits можна як на смартфон, так і на планшет. Завдяки оптимізації під мобільні пристрої грати комфортно на обох видах пристроїв.

Беріть участь у перегонах, тільки щоб перемогти

Змагаєтесь із сильним противником? Не бійтеся його: просто тисніть на газ, дрифтуйте, уникайте поліції — це ідеальний рецепт, щоб приїхати до фінішу першим. Також кожен гравець має таємну зброю: закис азоту. Пам’ятайте про це, коли наступного разу потрібно буде відірватися від переслідування.

Навколо вас повно бажаючих стати класним водієм. Але куди їм до вас, справжнього мобільного профі?

Понад 1000 гонок

Вам ніколи не буде нудно: у цій грі є понад 1000 гонок, у яких можна взяти участь. За перемоги гравець відкриває нові рівні, а також отримує цінні нагороди для прокачування автомобіля.

Головна нагорода – покращені тачки з кожним відкритим рівнем. У цій грі можна покататися на найпопулярніших спортивних машинах у світі. Як можна відмовити собі у такому задоволенні?
Для того, щоб встановити Need for Speed No Limits, потрібно на менше 3 ГБ вільного місця в сховищі або на картці пам’яті. Завантажити гру можна з Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange