My Virtual Pet Shop

My Virtual Pet Shop – це весела та захоплююча гра, яка пропонує унікальне поєднання ігрового процесу догляду за домашніми тваринами та управління бізнесом. Це відмінний вибір для гравців, які люблять тварин та люблять ігри у стилі симуляторів.Про гру My Virtual Pet Shop

My Virtual Pet Shop – це мобільна гра, яка пропонує гравцям можливість керувати власним віртуальним зоомагазином. Милі тварини, персональний підхід та радість маленьких пухнастих друзів не залишить нікого байдужим.

Скачати гру My Virtual Pet Shop ви можете з офіційних джерел на ОС Android та iOS. Гра доступна для завантаження безкоштовно.

Функціонал гри My Virtual Pet Shop

Ігровий процес

  • Догляд за тваринами. Ви, як гравець, повинні дбати про різних тварин. Починаючи від звичних кішок та собак, і закінчуючи мавпами, драконами та левами.
  • Керування бізнесом. У ваші обов’язки входить встановлювати ціни, стежити та поповнювати запаси та покращувати обладнання. Все робити для того, щоб залучити якнайбільше клієнтів.
  • Персоналізація. Ви можете за допомогою декорацій, меблів та прикрас персоналізувати ваш магазин. Таким чином ваш магазин буде унікальним та впізнаваним.

Міні-ігри

Приємно, що навіть у складний робочий день ви можете трохи перейти на міні-гру. У My Virtual Pet Shop є така можливість. Вам потрібно буде підбирати прикраси, вичісувати тварин від бліх, індивідуально вимивати або лікувати тварину. Міні-ігри дозволять вам заробити додаткові монети та нагороди.

Скачати гру My Virtual Pet Shop ви можете з офіційних джерел на ОС Android та iOS. Гра доступна для завантаження безкоштовно.

Популярність гри

  • My Virtual Pet Shop отримав позитивні відгуки гравців, багато хто хвалять захоплюючий ігровий процес, симпатичну графіку та розслаблюючу атмосферу.
  • Гра має середній рейтинг 4,4 зірки з 5 у магазині Google Play, її завантажили понад 5 мільйонів разів.
  • Більшість гравців також відзначили, що гра — чудовий спосіб зняти стрес і розслабитися після довгого дня, забезпечуючи приємний і корисний ігровий процес.
  • Не забувайте покращувати ваше обладнання, оскільки воно швидше працюватиме і приноситиме більше задоволення тваринам. Чим радісніші йдуть ваші клієнти, тим більше монет та рейтингу ви отримуєте.

Рекомендації

Виконуйте щоденні завдання та просуйте свій бізнес все вище та вище. Гра працює без підключення до інтернету та практично не має рекламних роликів.

У разі потреби у вас є можливість придбати платну підписку “Без реклами”. Гра підтримує платіжні системи Apple Pay та Google Pay.
Завантажити гру My Virtual Pet Shop ви можете прямо зараз з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store перейшовши за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange