My Little Pony: розмальовка

“My Little Pony: розмальовка” – це мобільний додаток, в якому кожен користувач може проявити свою фантазію. Займіться творчістю разом зі своїми улюбленими персонажами з культового мультфільму “My Little Pony”.

Розфарбовуйте різні зображення і отримуйте цінні призи, а також необхідні ітеми. З їх допомогою ви зможете прокачувати музей і розблокувати цікаві спогади, пов’язані з мультиком.

Встановити гру “My Little Pony: розмальовка” ви можете як на пристрої під керівництвом операційної системи Android, так і на iOS.

Переваги гри “My Little Pony: розмальовка”

Улюблені персонажі знову поряд

Що ж приваблює гравців до цієї розмальовки? Напевно, що ви зможете зануритися в атмосферу дружби разом зі своїми улюбленими поняшами. Розумна Іскорка, заводна Пінк Пай і відважна Епплджек, а також інші поні будуть разом з вами протягом всієї гри.

Як стверджують розробники, ви не тільки зможете грати з поні, але й пережити разом із ними свої улюблені моменти з мультика. Тому, з упевненістю можемо сказати, що гра обов’язково сподобається будь-якому поціновувачу світу магії та дружби. Переконайтеся в цьому самі, адже грати в “My Little Pony: розмальовка” можна абсолютно безкоштовно.

Цікаві завдання

Як зробити гру більш цікавою? Розробники ретельно поставилися до цього питання. Тому, крім розфарбовування картинок у грі є й інше завдання. Чим більше сюжетів ви прикрасите, тим більше зірок пам’яті зможете отримати. А що з ними робити, запитаєте ви?

Однією з локацій у грі є музей. Його біда в тому, що він практично повністю зруйнований. Завдання гравця полягає в тому, щоб відновити, а згодом і прикрасити його. Тому, вам необхідно виконувати дуже складні часом завдання, щоб музей став ще красивішим, ніж раніше.

Платна передплата

Кожен гравець може придбати платну передплату. Вона надає додаткові можливості для користувача. Перш ніж підключити платну версію, у вас є можливість користуватися всіма послугами передплати безкоштовно, але на протязі одного місяця. Це дуже зручний варіант, адже за цей місяць можете зрозуміти, чи потрібні вам функції версії, що оплачується, чи ні.

Повний релакс

Як показують багато досліджень, малювання, та й загалом, творчість допомагають заспокоїти нервову систему людини. Тому, якщо ви хочете трохи розслабитися, то можете встановити “My Little Pony: розмальовка”на свій пристрій. Запевняємо, ви точно не зможете відірватись від процесу малювання.

Яскраві фарби, блискітки та красиві картинки точно зможуть затягнути вас у захоплюючий процес. Приємною особливістю є те, що журнал картинок регулярно оновлюється. Тому простір для вашої творчості не обмежений нічим.

Бажаєте встановити ” з офіційного джерела App Store або Play Market? Тоді просто натисніть на відповідну кнопку. Маркет відкриється у новій вкладці вашого браузера.

App Store  Google Play Market

Вам може сподобатись:

Secured By miniOrange