My Little Pony Райдужні гонки

“My Little Pony Райдужні перегони” – це мобільна гра, яка була створена за мотивами однойменного мультсеріалу. У ній вам доведеться грати з магічними поняшами і поринути у світ магії та дружби.

Врятувати прекрасний Понівіль від прокляття, місці з улюбленими персонажами мультфільму? Чому б і ні? Тим більше, що встановити “My Little Pony Райдужні гонки” ви можете на будь-які пристрої Android або iOS.

Чому варто вибрати гру “My Little Pony Райдужні перегони”

Сюжет

Сюжет справді захоплюючий. На чарівне місто Понівілль наклали прокляття. Через це в ньому зникли всі кольори. Тобто вся округа стала чорно-біла. Чим можна допомогти, запитаєте ви?

Вам, разом з відважними поні, доведеться зняти прокляття і повернути яскраві фарби за допомогою вашої магії дружби. Для цього потрібно бігати, стрибати, виконувати різні завдання і поступово, крок за кроком повертати в місто звичні кольори.

Впевнені, що зможете впоратися із цим складним завданням? Якщо так, то ви можете допомогти врятувати Понівіль вже зараз. А скачати гру “My Little Pony Райдужні перегони” можна безкоштовно і з офіційного джерела, за посиланням під текстом.

Геймплей

Тут немає жодних особливих нововведень. Всі можливості для звичайного раннера. Наприклад, потрібно стрибати, літати або ковзати, щоб оминути перешкоди. До речі, вам варто знати, що на особисті завдання ви можете поїхати з будь-якої поні, яка вам симпатизує.

Навіщо треба бігати по локації? Все просто: щоб закрити портал, який забирає фарби з містечка. Досліджуючи Понівілль, не забувайте виконувати поставлені місії та збирати силу. Щоб полегшити їх виконання, можна використовувати райдужну форму поні. А коли захочете покращити райдужні здібності, використовуйте раніше накопичену силу.

Унікальні здібності кожної поні

Вони були додані для того, щоб полегшити гравцям проходження місій і зробити гру більш цікавою. Кожна конячка обдарована особливою здатністю. Наприклад, у Пінкі Пай це її коронний мега стрибок. Він дозволяє стрибати на досить високу відстань.

Якщо вам потрібно притягнути силу поні, радимо звернутися до красуні Раріті та її славетного магнетизму. А якщо ви захочете всі перешкоди звернути в яблучний сироп, тоді покличте Еплл Джек. Вона з радістю допоможе вам це зробити.

Ознайомитися з усіма можливостями поні, ви зможете безпосередньо під час гри в “My Little Pony Райдужні перегони”. Спробуйте вже зараз, адже це дуже весело.

Графіка та музичний супровід

Не можемо залишити без уваги графіку. Вона справді гідна замилування. Якісно промальована картинка, добре оптимізована анімація здатні вас повністю занурити в атмосферу магії та дружби.

Музичний супровід досить приємний і ненав’язливий. Але його в будь-який момент його все ж таки можна відключити в налаштуваннях.

Запевняємо, що гра сподобається не тільки дітям, а й дорослим фанатам жанру або мультфільму. Якщо ви хочете скачати “My Little Pony Райдужні перегони” з App Store або Play Market, тоді просто клацніть по кнопці нижче.

App Store  Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange