My Little Pony: Місія Гармонії

“My Little Pony: Місія Гармонії”  – це мобільна гра, яка була створена за мотивами однойменного мультфільму. У ній ви зможете зустріти всіх ваших улюблених поні і вирушити із ними рятувати казкову Еквестрію.
Грайте в міні-ігри, долайте різні перешкоди та доведіть усім, що магія дружби справді існує. Впевнені, що зможете впоратися? Тоді можете скачати “My Little Pony: Місія Гармонії” на пристрої Android або iOS, і відправитися в унікальну пригоду.

Переваги гри “My Little Pony: Місія Гармонії”

Мета гри

За сюжетом, ви весь час гратимете за обрану поні. Ваше головне завдання, це повернути шість магічних каменів, тобто елементів гармонії. Навіщо ж це потрібно?

Тільки магічні здібності поні здатні врятувати Дерево Гармонії. Як відомо, без елементів гармонії дерево не здатне нормально контролювати рослини у вічнозеленому лісі та втрачає свою силу. Тому поняші об’єднують свої сили, щоб врятувати дерево, а згодом і всю Еквестрію.

Ігрові локації

Щоб знайти всі необхідні артефакти, ви маєте відправитися разом з іншими поні в подорож не тільки по всьому Понівілю, а по всій Еквестрії. Уся карта розділена на 6 окремих областей. Вам належить відвідати кожну з них і знайти заховані ключі.

Для цього доведеться дуже добре постаратися. Адже десь вороги розставили пастки, в які можна легко потрапити. А в якихось місцях вам взагалі доведеться ловити злісних перевертнів. Більше того, на деяких локаціях ви знайдете полонених поні, яких потрібно врятувати.

Як бачите, гра обіцяє бути дуже насиченою та абсолютно не нудною. Тому, пропонуємо вам вже зараз вирушити разом із поні шукати необхідні предмети. Тим більше, що встановити “My Little Pony: Місія Гармонії” можна абсолютно безкоштовно.

Улюблені героїні та їх здібності

Як і в мультику, у грі у кожної з поні буде своя магічна суперздатність. Так, наприклад, Іскорка може пересувати різні предмети і дуже швидко вирішувати хитрі головоломки.

Добра Флаттершай спілкуватиметься з дикими тваринами і втихомирюватиме їх. До речі, її вміння може стати в нагоді, коли ви ловитимете перевертнів.

А ось весела Пінкі Пай зможе заворожити ворогів своїм танцем, а за допомогою шостого почуття, зможе зрозуміти, чи загрожує вам небезпека чи ні.

І такі можливості має кожна поні. Вони можуть допомогти вам при виконанні завдань та зроблять гру різноманітнішою. Ознайомитися зі здібностями інших коней ви можете граючи безпосередньо в “My Little Pony: Місія Гармонії”.

Інші особливості

Однією з головних переваг є те, що грати можна навіть офлайн, без підключення до мережі інтернет. А це означає, що навіть якщо у вас немає світла, або ви перебуваєте в довгій поїздці, то все одно зможете провести весело і цікаво свій час.

Не можемо забути згадати графіку. Картинка досить яскрава та дуже якісна. Всі поні промальовані до найдрібніших деталей, а від навколишнього краєвиду взагалі захоплює дух. Тому гра сподобається як дітям, так і дорослим любителям мультика.
Бажаєте встановити “My Little Pony: Місія Гармонії” з офіційного джерела Play Market або App Store? Тоді просто натисніть на відповідну кнопку нижче!

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange