MORTAL KOMBAT — РПГ-файтінг №1

«MORTAL KOMBAT» — мобільна версія відомої на весь світ гри, в якій можна битися віч-на-віч з іншими людьми. Як персонажі можна вибрати будь-кого: від холоднокровних крижаних воїнів до величезних броньованих лицарів.
Фаталіті, Сабзізо, Джейд – напевно, вам відомі ці терміни. А якщо ви чуєте про це перший раз у житті, то тоді варто з цим познайомитися! Завантажити МОРТАЛ КОМБАТ на смартфон або планшет можна безкоштовно. Тепер карколомні прийоми доступні не тільки на Playstation, а й на вашому мобільному пристрої.

Легендарні бої віч-на-віч

Персонажі, як на консолі

Загін МК11 — це смертоносні бійці, які ніколи не програють. У кожного з них є свої особливості та фішки ведення бою. Сюди входять:

  • Рейд та Скорпіон
  • Джейд та Саб Зіро
  • Кабала та Скарлет

У цій грі вони такі ж смертоносні, як і на консолі: удари та особливі прийоми ведення бою такі самі.

Бої у форматі «три на три»

Створіть свій загін із трьох бійців, і боріться з іншими гравцями. Можна поєднати персонажів із абсолютно різними здібностями, щоб у вас були всі шанси на перемогу. Отримуйте перевагу та вигравайте, використовуючи різні комбінації – це цікаво та захоплююче.

Ті самі фаталіті

Встановити MORTAL KOMBAT варто лише заради того, щоб насолодитися знаменитими фаталіті – особливими фішками кожного бійця, які завдають смертельного удару супротивникові. Класна графіка та анімація створюють ефект присутності на арені у вашому мобільному пристрої.

Фірмові глузування гравця

Ви можете налаштувати гру під себе за допомогою елементів персоналізації. Вигравайте різні предмети: глузування після бою, чемпіонські стійки, прапори та інші елементи. Покажіть своєму супротивникові після переможного бою, хто тут головний!

Нові бійці у колекції

Додайте нових бійців до колекції. Для цього вам потрібно брати участь у серії матчів і вигравати їх один за одним.

Особливості гри MORTAL KOMBAT

Високі вимоги до продуктивності

Щоб гра працювала так, як потрібно, на пристрої має бути від 2 ГБ оперативної пам’яті, процесор хоча б середнього класу і від 1.1 ГБ на карті пам’яті або у внутрішньому сховищі.

Обмеження за віком

У грі є сцена насильства, тому не рекомендується для встановлення дітям та підліткам до 18 років.
Щоб завантажити MORTAL KOMBAT безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange