Мобільний Ощад

«Мобільний Ощад» – це бета-версія мобільного додатка від Ощадбанку, протестувати яку можуть усі охочі користувачі. Використовуйте всі послуги банку у своєму смартфоні. По суті, це нова версія старої програми банку. В оновленій версії додали новий функціонал та оновили дизайн.
Оцініть усі переваги онлайн-банкінгу вже сьогодні. Завантажити «Мобільний Ощад» можна на пристрої як під керівництвом операційної системи android, так і для пристроїв на базі iOS.

Чому варто вибрати програму «Мобільний Ощад»?

Оновлений функціонал

Як уже було сказано вище, крім функцій попередньої версії, в застосунок додали більш як 10 нових інструментів. Тепер ви можете використовувати свій мобільний номер для входу в особистий кабінет. Забули свій логін чи пароль? Не біда! Введіть номер мобільного у відповідне поле та відновіть свої дані.

В оновленій версії розробники приділили увагу безпеці. Тепер у додатку є верифікація за пін-кодом вашої картки.

І це ще далеко не все. Розробники часто оновлюють застосунок і додають до нього нові функції. Ви можете встановити «Мобільний Ощад», щоб не пропустити жодного релізу.

Переваги «Мобільний Ощад»

Основна перевага онлайн-банкінгу полягає в тому, що ви можете вирішити всі питання самостійно, без походу у відділення. Це досить зручно, адже не доведеться витрачати час у чергах. Пара кліків, і ось ви вже оплатили комунальні послуги або поповнили депозит.

Керуйте своїми рахунками, отримуйте миттєвий доступ до різних перекладів та налаштовуйте програму під себе. Додаток є оновленим, тому працює набагато швидше та комфортніше, ніж попередня версія.

Інші особливості

Для зручності клієнтів розробники додали візуалізацію ваших витрат у рамках встановленого ліміту. Це зроблено для того, щоб вам було легко контролювати свої витрати.

Ще одна маленька, але незамінна деталь нової програми – можливість скопіювати номер активної картки та її CVV. Це дуже зручно, коли вам потрібно заповнити якусь анкету або замовити товар в інтернеті. До речі, для цієї ж мети ви можете використовувати Google Pay або Apple Pay.

Для того, щоб обміняти валюту, вам не доведеться йти до найближчого відділення банку. В додатку присутній розділ під назвою «обмін валют», де ви зможете конвертувати валюту і т.д.

Якщо вам знадобиться допомога, або виникнуть якісь запитання, ви можете звернутися до так званих “ощадиків”. Це діджітальні співробітники програми, які з радістю допоможуть вам.
Завантажити «Мобільний Ощад» ви можете з офіційного джерела Play Market або App Store. Для цього перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange