Математика для дітей

«Математика для дітей» – це мобільний додаток за допомогою якого ваша дитина зможе легко та цікаво навчитися азам математики. Досить часто малюки не хочуть вивчати математику, тому що вона складна та незрозуміла, а також нудна. Однак розробники застосунку вирішили, що це зовсім не так.
Багато досліджень показують, що під час гри дитина краще запам’ятовує якусь інформацію. Саме тому в додатку малюк навчатиметься, при цьому граючи в гру. Тепер математика це не тільки цікаво, а ще й весело.

Встановити застосунок «Математика для дітей» можна на будь-які пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості додатку «Математика для дітей»

Процес навчання

Додаток спрямований на те, щоб навчити найпростіших аз навіть найменших користувачів. Тому все навчання проходитиме у веселій ігровій формі. Ігри на додавання та віднімання, для рахунку, чого ви тільки не знайдете.

Під час навчання дитина буде не лише зацікавлена грою, а й водночас запам’ятовуватиме отриману інформацію. Всі ігри створені для розвитку малюка, тому додаток відмінно підійде не тільки дошкільникам, а навіть дитсадкам.

Якщо ви хочете показати своєму непосиді, що вчиться це цікаво, то цей додаток відмінно підійде для цієї мети. А скачати «Математика для дітей» можна за посиланням під цим текстом.

Ігри

У які ж ігри зіграти малюку? Давайте розглянемо деякі з них:

  • Ігри на додавання. Перед малюком красива картинка, на якій знаходиться приклад. З колонки з варіантами відповіді потрібно вибрати та перетягнути на ігрове поле правильну відповідь.
  • Гра порівняння. Дуже красиво і зрозуміло зроблена гра показує малюкові, яке з чисел важить більше або менше іншого.
  • Навчання рахунку. Дитина побачить кілька предметів на картинці і має назвати, скільки їх там.

І це лише мала частина. Ознайомитися з ними всіма докладніше можна безпосередньо у застосунку. Завантажити додаток «Математика для дітей» ви можете абсолютно безкоштовно.

Інші особливості

Також у додатку є деякі корисні функції для батьків. Наприклад, ви можете відстежувати успішність вашого малюка. Це дуже важливо, щоб розуміти, чи є якийсь прогрес у навчанні.

Важливою функцією є регулювання складності. Залежно від віку дитини та вже отриманих знань, ви можете налаштувати рівень складності ігор для вашого малюка. Крім цього, можна підключити функцію перевірки відповідей.

За допомогою програми ви відмінно зможете підготувати непосидю до занять у дитячому садку або школі. Ігри, що розвивають логіку і пояснюють елементарні правила математики, точно сподобаються як дорослим, так і безпосередньо самій дитині.
Бажаєте скачати «Математика для дітей» з офіційного джерела App Store чи Play Market? Тоді просто натисніть на потрібну кнопку нижче!

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange