Математичні ігри для дітей

«Математичні ігри для дітей» – це мобільний додаток, в якому зібрані цікаві та корисні ігри для вашої дитини. Якщо ви хочете показати малюку, що вчити математику не нудно, а навпаки – весело, то цей додаток це справжня знахідка для вас.
Як допомогти дитині отримати початкові математичні навички? Прищепити любов до арифметики? Чи розвинути його логічне мислення? Відповідь одна: просто почніть грати з ним у математичні ігри.

А встановити застосунок «Математичні ігри для дітей» можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості програми «Математичні ігри для дітей»

Процес навчання

Багато досліджень показують, що навчання в ігровій формі сприяє кращому запам’ятовуванню та легшому засвоєнню матеріалу. Саме тому у додатку “Математичні ігри для дітей” основними вправами є ігри.

Якщо ваше завдання навчити дитину різним способам складання та віднімання, та й у принципі яким-небудь математичним азам, то ця програма ідеально для цього підійде. Різні формати ігор легко та доступно пояснюють елементарні правила математики дитині.

Для кого підійде застосунок?

Як заявляють розробники, ігри в додатку розраховані для дітей віком від 8 до 10 років. Але оскільки рівень складності завдань можна регулювати легше чи складніше, цільова аудиторія трохи розширюється.

Тому вирішувати математичні головоломки в додатку можуть як першокласники, так й учні 4 або навіть п’ятих класів. Більше того, якщо враховувати відгуки про додаток на офіційних джерелах, то часто навіть батькам цікаво вирішувати завдання разом зі своєю дитиною.

Втім, переконатись у цьому ви можете самостійно. Завантажити «Математичні ігри для дітей» можна за посиланням під цим текстом.

Інші переваги

Перш за все варто відзначити те, що це абсолютно безкоштовний продукт. Це означає, що в ньому немає жодних платних пропозицій і повністю відсутня реклама. Це означає не лише захист вашого гаманця від небажаних списань. Але ще й те, що ніщо не відволікатиме малюка від занять.

За допомогою ігор у застосунку, ви можете допомогти розібрати дитині певну тему. Наприклад, у школі вони почали вивчати множення. Ця тема базова, але найчастіше дітям складно розібратися, що й до чого. Що ж робити?

Просто зайдіть у додаток «Математичні ігри для дітей», виберіть тему та запустіть гру. У такій формі малюку буде набагато легше засвоїти та зрозуміти матеріал.
Бажаєте встановити «Математичні ігри для дітей» з офіційного джерела App Store чи Play Market? Тоді просто натисніть на відповідну кнопку нижче!

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange