Маджонг Клуб – головоломка

«Маджонг Клуб – головоломка» – це мобільна версія дуже популярної та цікавої настільної гри. У ній гравцеві потрібно підбирати пари однакових плиток, щоб незабаром повністю очистити їхнє ігрове поле.
Начебто нескладно, але насправді все далеко не так просто. Деякі плитки дуже схожі між собою, що значно збиває з пантелику. Але загалом і в цілому, гра спрямована на те, щоб розслабити і заспокоїти людину, що грає, але при цьому залишити їй високу концентрацію уваги.

Встановити «Маджонг Клуб – головоломка» можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги гри «Маджонг Клуб – головоломка»

Навчання

Відразу після встановлення гравцеві пропонують пройти невелике навчання. У грі розповідають, які плитки є парними, які закриті чи відкриті. Також покажуть, що робити, якщо не лишилося доступних ходів.

Тому, навіть якщо ви ніколи раніше не грали в Маджонг, завдяки навчанню ознайомитеся з усіма азами і правилами, а також неодмінно зможете розчистити поле від плиток.

Графіка

Графіка в грі заслуговує окремої уваги. Почнемо з основного: плитки. Красивий і чіткий малюнок, стандартний для дизайну маджонг. Начебто б нічого такого, але промальовані дуже чітко та естетично. До речі, цікавий факт: на ігровому полі може розташовуватися максимум 144 плитки.

Що ж щодо дощок для гри? Вони генеруються випадковим чином і у кожній грі мають різний вигляд. Це створює деяку різноманітність і періодично ускладнює гру. Тому вам потрібно буде щоразу придумувати нову стратегію і думати, а з якого боку краще почати прибирати плитки?

А щодо тла для гри? Кожні кілька рівнів він змінюється. Фоном служить гарна фотографія того чи іншого місця. Завдяки цьому ви повністю поринаєте в атмосферу гри.

Якщо ви хочете розслабитися після важкого робочого дня, то ця гра призначена для вас. Тому пропонуємо встановити гру «Маджонг Клуб – головоломка» вже зараз!

Щоденні завдання та нагороди

Якщо ви щодня заходитимете в гру, то зможете забрати нагороди за відвідування. Вам запропонують вибрати одну із трьох подарункових коробок. У них можуть бути і монети, і навіть деякі бустери.

Крім цього, ви матимете можливість проходити щоденні квести. Вони цікавіші за звичайні рівні, адже в разі неможливості з’єднати дві плитки, вони не будуть перемішуватися, і вам доведеться проходити все з самого початку. Тому намагайтеся мислити і прораховувати ходи наперед. Завдання не з легких, але ми точно знаємо – ви впораєтеся!

Інші особливості

Важливою перевагою є те, що грати в «Маджонг Клуб – головоломка» можна без підключення до Інтернету. А це означає, що гра чудово підійде для довгої подорожі або під час відключення електроенергії.

Також, приємно те, що грати в маджонг можна без вкладень. Але звідси з’являється мінус, після проходження рівня, ви дивитися кілька секунд реклами. Втім її можна видалити, але за реальні гроші.

Ну і не можемо промовчати про бустерів. Скористайтеся ними, якщо ви відчуваєте, що рівень занадто складний для вас, або ви не бачите доступний хід. Бустери можна придбати за внутрішню валюту безпосередньо під час гри. Це дуже зручно, адже вам не доведеться повертатися за ними в головне меню, а потім проходити рівень знову.
Безліч можливостей, приємне аудіосупровід та атмосфера виділяють цю гру серед конкурентів. Запевняємо, що почавши грати, ви вже не зможете зупинитися. А якщо ви хочете скачати гру «Маджонг Клуб – головоломка» з офіційного джерела App Store або Play Market, то просто клацніть по кнопці нижче!

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange