Lumosity

«Lumosity» – це досить новий мобільний додаток, який дозволить вам розвивати і тренувати мозок. Звучить досить цікаво, чи не так? Давайте розберемося, як це працює.
Якщо ви давно шукали додаток, який зможе розвинути вашу швидкість реакції, пам’ять чи логіку, то вітаємо – ви його знайшли. Грайте в ігри, які сприяють розвитку мозку і приносять користь.

Встановити додаток «Lumosity» можна на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості застосунку «Lumosity»

Реєстрація

Відразу після встановлення застосунку користувачеві необхідно пройти процедуру реєстрації. Після цього додаток задасть вам декілька питань. Вони допоможуть створити програму для розвитку, яка підійде саме для вас. Не хвилюйтесь, вся ця процедура не забере багато часу. Всього 5 питань, що стосуються різних аспектів діяльності вашого мозку.

У кожній із цих п’яти категорій буде доступно кілька пунктів. Виберіть ті, які потребують розвитку. Після цієї процедури, користувачеві розкажуть як працює додаток  «Lumosity».

Різні ігри

Як позначають користувачі, у додатку є різні вправи для тренування мозку. Щоб зробити тренування не тільки корисним, але й захоплюючим, розробники застосунку перенесли вправи в ігровий формат.

Наприклад, пропонуємо розглянути одну з вправ. Називається вона “Spatial Speed ​​Match”. В чому суть? Користувачеві показують картку на якій у певному місці розташовані символи. Надається якийсь час, щоб запам’ятати її зовнішній вигляд.

Після показується наступна картка. Завдання полягає в тому, щоб вказати чи ідентична карта попередньої. Таким чином гравець може розвинути пам’ять та швидкість реакції. Дана вправа потрібно проходити на якийсь час.

Якщо ви дійсно хочете почати розвивати мозок, а не просто грати в ігри, рекомендуємо скачати «Lumosity» на ваш пристрій.

Плюси та мінуси застосунку «Lumosity»

Почнемо з плюсів. Насамперед необхідно поговорити про команду, яка розробила додаток. Команда складається з вчених та розробників, які об’єднали зусилля для створення крутого та корисного контенту.

Варто зазначити, що понад 70 млн людей з усього світу встановили додаток «Lumosity». Він має дуже високий рейтинг у магазинах додатків App Store та Play Market. Не дивно, адже користувачі відзначають, що користь від вправ та тренувань справді є.

Тепер же про так звані мінуси. На жаль, у додатку обмежений вибір мов. Їх всього 6, але до їх числа не входить ані російська, ані українська. Зате є англійська. Для тих хто її знає, чи хотів би вивчити найімовірніше це не буде на заваді.

Також, вам варто знати, що безкоштовно доступна тільки пробна версія застосунку. Щоб користуватися ним та всіма його функціями доведеться оформити платну передплату. Але є кілька тарифних планів. Ви можете вибрати той, який вважаєте більш прийнятним для себе.
Якщо ви хочете завантажити програму «Lumosity» з офіційного джерела App Store або Play Market, просто натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store  Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange