Lost Light – PVPVE

«Lost Light – PVPVE» – це досить нова мобільна гра, в якій вам належить розкрити зловісні таємниці та змови, пов’язані із “зоною відчуження”. Звучить інтригуюче, чи не так? Гра виконана у жанрі королівської битви. Але не все так просто.
Як зазначають інші гравці, у цій грі ваша мета полягає не в тому, щоб знищити якомога більше ворогів, а в тому, щоб серед перших втекти з локації. Втім, стратегію для бою вам доведеться вибирати самостійно, залежно від своїх уподобань.

Встановити “Lost Light – PVPVE” можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги гри «Lost Light – PVPVE»

Механіка гри

Для початку гравцеві необхідно визначитися з тактикою гри. Ви можете йти безперервно, знищуючи все і всіх на своєму шляху. А можете навпаки, вибрати більш тихий та потайливий варіант. Зверніть увагу на те, що при такому розкладі гри ви і самі з більшою ймовірністю зможете вижити.

Кожен гравець має своє сховище. У ньому ви можете перепочити, а також зберігати там всі предмети, які знайдете на карті. Крім цього, ви можете використовувати верстати, щоб крафтити та модернізувати ті предмети, які вже є у вашому арсеналі.

Крім того, у грі «Lost Light – PVPVE» можна покращувати сховище. Для цього необхідно витратити внутрішню ігрову валюту та інші ресурси. Що вищий рівень вашого сховища, то більше в ньому місця, і навіть корисних предметів.

Різні варіанти

Як проводити час у грі, вирішуєте лише ви. Якщо вам нудно і потрібно добре повеселитися, то можете вирушити боротися в різних матчах. Але якщо ви хочете поринути в таємничу атмосферу і просто насолодитися грою, тоді вам варто вибрати трохи інший стиль.

У такому разі ви можете не просто дослідити ігрову локацію. Шукайте предмети, а потім робіть угоди з іншими гравцями. Для цього вирушайте на внутрішній ігровий ринок. Перевірте, чи зможете ви шукати цінні предмети, а потім непомітно залишити поле бою. Для цього ви можете скачати гру Lost Light – PVPVE за посиланням під цим описом.

Більше про ринок

Ринок це одна з головних локацій на карті. Після того як ви відвідаєте це місце, точно обзаведетесь частиною спорядження або потрібним ресурсом. Причому там ви можете знайти як окремі частини, так і готове спорядження.

Ще одним плюсом даної локації є те, що, крім покупки речей, ви зможете їх продавати. Наприклад, якщо ви знайшли на карті зброю, але вона вам не підходить, можете продати її іншому гравцю. А на ці гроші купіть те, чого потребуєте. Зручно, чи не так?

Грати в «Lost Light – PVPVE» досить цікаво. Ще краще, якщо ви покличете із собою друзів. Ви можете поєднати зусилля з чотирма своїми товаришами, і лише уявіть, які махінації можна буде провести!
Щоб встановити гру “Lost Light – PVPVE” з офіційного джерела App Store або Play Market, вам потрібно натиснути на відповідну кнопку нижче.

App Store  Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange