LEGO Star Wars: TFA

LEGO® Star Wars™: TFA – гра, в якій поєднані дві популярні серії Lego та Зоряні Війни.Про гру LEGO® Star Wars™: TFA

Хороша гра, що підійде як дітям, так і дорослим. Фанати зіркових війн будуть у захваті від наповнення гри та персонажів. Яскрава та сюжетна гра, яка повторює сюжет із фільму “Зоряні війни. Пробудження сили”. Ви зможете пройти весь цей шлях у грі LEGO® Star Wars™: TFA.

Завантажити гру LEGO® Star Wars™: TFA ви можете на ОС iOS та Android з офіційних ресурсів за посиланням унизу під текстом. LEGO® Star Wars™: TFA доступна для завантаження безкоштовно.

Головні герої

Ви можете грати за легендарних персонажів, таких як Рея, Хан Соло, Р2Д2 та багатьох інших героїв з Star Wars.

Величезним плюсом є те, що ви проходитимете весь шлях по грі з роботом Р2Д2, який вам допомагатиме і підказуватиме. Проходьте весь шлях джедаю з LEGO® Star Wars™: TFA.

Функціонал гри LEGO® Star Wars™: TFA

Графіка

Неймовірна чітка, плавна і барвиста гра, в якій багато локацій відобразили точнісінько з фільму. Але особливість додає те, що все створено з елементів ЛЕГО. Усі герої, локації та предмети ви можете розібрати та зібрати з них щось інше.

Завантажити гру LEGO® Star Wars™: TFA ви можете на ОС iOS та Android з офіційних ресурсів за посиланням унизу під текстом. LEGO® Star Wars™: TFA доступна для завантаження безкоштовно.

Проходження

Ви проходитимете місії. Кожна місія має свою назву, наприклад, ”Шлях Джедая”.

У вас у кожній місії буде 3 завдання, які потрібно виконати. Найчастіше вам потрібна буде допомога Р2Д2 у деяких головоломках.

У кожній місії будуть як головоломки, так і битви зі лиходіями та пошук загублених речей.

Фішкою гри є те, що ви навіть під час завантаження між переходами з місії на місію ви можете керувати зорельотом. Це ніяк не впливає на хід гри, але круто є такий невеликий інтерактив.

Геймплей

  • Управління просте та інтуїтивно зрозуміле. Для пересування використовуйте джойстик з лівого боку екрана.
  • З правого боку екрану ви знайдете 3 кнопки – стрибок, ремонт та удар. Гра сама вам підкаже коли якийсь прийом потрібно використовувати. Тому із цим складнощів не буде.
  • Зміна персонажа. Ви можете грати як за людину, так і за робота. Для зміни персонажа вам потрібно у лівому верхньому кутку натиснути на портрет персонажа та автоматично змінити на іншого.
  • При зміні персонажа другий персонаж бігає за вами, тому що ви працюєте у команді.

Доповнення

Гра LEGO® Star Wars™: TFA доступна для завантаження безкоштовно і не має жодної реклами. За бажання ви можете купити додаткову частину гри за 139,99 грн або за 189,99 грн. Це доповнення до основної гри, де представлено більше персонажів із всесвіту Зоряних Війн. Оплату можна зробити за допомогою Google Pay та Apple Pay.
Завантажити гру LEGO® Star Wars™: TFA ви можете з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange