League of Legends: Wild Rift

League of Legends: Wild Rift – це гра в жанрі MOBA (розрахована на багато користувачів онлайн-бойова арена), в якій гравці змагаються в командах по п’ять осіб один проти одного на карті під назвою Summoner’s Rift.Про гру League of Legends: Wild Rift

League of Legends: Wild Rift – це мобільна версія популярної комп’ютерної гри League of Legends (LoL), розроблена та видана Riot Games. У грі представлено понад 50 чемпіонів (ігрових персонажів) з комп’ютерної версії League of Legends, кожен зі своїми унікальними здібностями та стилем гри.

Мобільна версія

Wild Rift був добре прийнятий гравцями, багато хто хвалив його точну адаптацію версії для ПК і плавний ігровий процес на мобільних пристроях.

Гра League of Legends: Wild Rift доступна для завантаження безкоштовно на пристрої з операційною системою iOS та Android. Завантажити гру можна за посиланням під цим текстом.

Функціонал гри League of Legends: Wild Rift

Популярність та унікальність

  • League of Legends: Wild Rift вже стала популярним кіберспортом, де професійні команди та гравці змагаються у турнірах та лігах по всьому світу.
  • За даними Riot Games, станом на серпень 2021 року у Wild Rift зареєстровано понад 20 мільйонів гравців у всьому світі.
  • Гра також отримала високу оцінку за кроссплатформенну гру, що дозволяє гравцям на різних пристроях грати разом.
  • Гра також включає нові функції, такі як режим навчання, тренувальний інструмент і рейтинговий режим для гри змагання.
  • У Wild Rift перероблено елементи управління та ігрова механіка, оптимізовані для мобільних пристроїв, що спрощує гру на маленькому екрані.

Управління

У League of Legends: Wild Rift елементи керування інтуїтивно зрозумілі та прості у використанні на мобільному пристрої. У грі використовується віртуальний джойстик для переміщення та набір кнопок для атаки, використання здібностей та інших дій.

  1. Віртуальний джойстик розташований у лівому нижньому кутку екрана і його можна переміщати у будь-якому напрямку, щоб керувати рухом гравця.
  2. Кнопки атаки та здібностей розташовані у правій частині екрана та легко доступні великим пальцем.
  3. Гравці також можуть налаштувати розташування кнопок на свій смак для оптимального комфорту і простоти використання. Крім того, гра підтримує ряд варіантів керування, включаючи сенсорне керування, віртуальний джойстик і геймпад, що дозволяє гравцям вибирати найкращу схему управління.

Елементи управління в League of Legends: Wild Rift розроблені таким чином, щоб забезпечити плавний та приємний та новий та досвідченим гравцям.

Відгуки

«League of Legends: Wild Rift – це приголомшливо. Це як гра League of Legends у вас у кишені. Чудова графіка, плавний ігровий процес та просте управління». – Аманда С.

«Як людина, яка багато років грає в LoL на ПК, я спочатку скептично поставився до League of Legends: Wild Rift у мобільній версії. Але він справді перевершив мої очікування. Гра така ж цікава і складна, як і версія для ПК, і вона ідеально підходить для ігор». – Майкл Т.
Завантажити гру League of Legends: Wild Rift ви можете з офіційних джерел Play Market та App Store безкоштовно. Для завантаження перейдіть за посиланням нижче. 

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange