Land of Empires: Immortal

«Land of Empires: Immortal» – це нова мобільна гра, яка була зроблена в жанрі стратегії в реальному часі. Ваше завдання обійти більшість суперників, які будуть грати на вашому сервері, щоб зрештою стати одним з лідерів.
Вам доведеться взяти на себе відповідальність і захищатися від навали темних сил. Чи зможете ви зміцнити свої землі та вистояти у битві проти демонів? Зачищайте міста від нежиті, відновлюйте землі та рятуйте людство в одній грі.

Встановити «Land of Empires: Immortal» ви можете на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри «Land of Empires: Immortal»

Що потрібно знати насамперед?

Як зазначили досвідчені гравці, насамперед новачкам необхідно ознайомитись з економікою вашого королівства. Це база, і якщо ви не зможете розібратися з даним аспектом, то надалі буде дуже складно пробиватися та стати лідером на сервері.

Щоб вам було простіше розвиватися, ловіть невеликий лайфхак. Одна з головних помилок нових користувачів – шукати та видобувати ресурси скрізь, де тільки можна. Ті, хто грають у «Land of Empires: Immortal» радять не зосереджувати свою увагу на безліч точок, а навпаки, сфокусуватися на декількох. Тоді ви зможете досить швидко їх розвинути та утримувати економіку на потрібному рівні. А згодом розвиватимуться й інші канали видобутку ресурсів.

Військова стратегія

Керувати військом зовсім не так просто, як може здатися на перший погляд. Гравцям доводиться багато думати та розвивати свої стратегії бою як для наступу, так і для оборони.

Будьте дуже уважні. Подумайте, яких воїнів та де краще розмістити. Адже якщо ви просто залишите колону людей, не розставивши бійців по позиціях, найімовірніше вас не просто атакують, а ще й розгромлять вашу армію. Та й важко зароблені ресурси вкрадуть. Тому військовий напрямок один із найважливіших і одночасно складних у грі.

Однак, якщо ви впевнені у своїх силах, то можете скачати гру «Land of Empires: Immortal» на свій пристрій і спробувати створити найсильнішу армію на сервері.

Різноманітність персонажів

Справді, у грі досить багато різних юнітів. Усі вони відрізняються як зовнішнім виглядом, а й своїми характеристиками, і навіть призначенням. Залежно від сили та талантів, ви можете вибрати потрібного героя для битви з певним ворогом.

Чому важливо заробити сильних героїв? Вони не лише допоможуть у полюванні на ворогів, а й сприяють розвитку вашої держави. З їхньою допомогою можна заробляти незвичайні нагороди та швидше добувати потрібні ресурси. Крім цього, присутність юніту у вашій армії надасть перевагу перед іншими гравцями із сервера. Чим більше героїв у вашій армії, тим більша ймовірність, що ви зможете себе захистити.

 Інші особливості

Як і в будь-якій іншій стратегії, гравцеві необхідно завойовувати нові землі та розширювати свої володіння. Окрім цього, необхідно розвивати королівство. Для цього потрібно виконувати завдання і, як уже було сказано вище, добувати ресурси. До речі, за виконання завдань ви можете отримувати унікальних юнітів у свою армію.

Так як жанр гри RTS, потрібно досить активно грати до неї. Інакше, ви будете значно слабші за гравців, що грають з вами на сервері. Якщо ви будете дуже повільно і довго розвиватись, є ймовірність того, що на вашу землю нападуть сильніші та активніші гравці.
Якщо ви хочете встановити гру «Land of Empires: Immortal» з офіційного джерела App Store або Play Маркет, просто клацніть по кнопці нижче.

App Store  Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange