L.O.L. Surprise Ball Pop

«L.O.L. Surprise Ball Pop» – це мобільна відеогра, яка розрахована більшою мірою на дівчачу аудиторію. Чи багато хто з вас пам’ятає, як ще у 2017 році всесвітню увагу захопили ляльки ЛОЛ?
Їхня особливість полягала в тому, що продавалися вони в деяких кульках. У процесі розпаковування діставалася не тільки лялька, а й елементи одягу та аксесуари до неї.

По факту, у грі ви також зможете розбирати кульки, купувати нові ляльки. Але вже не за реальні кошти, а за внутрішню ігрову валюту. Як її заробити ми розповімо трохи згодом.

Встановити гру «L.O.L. Surprise Ball Pop можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги та особливості гри «L.O.L. Surprise Ball Pop»

Віртуальні ляльки

Суть гри полягає в тому, щоб зібрати всю величезну колекцію лялечок LOL. Вони відрізняються не лише зовнішнім виглядом, а й серіями. Наприклад, у грі ви можете зустріти ляльок із колекції Surprise Tots, Glitter, Glam Glitter, Bling та деяких інших.

Як і в реальному житті, з кульок ви можете діставати аксесуари, одяг та особисті предмети до кожної ляльки. Тому, ви можете створювати свій унікальний стиль для кожної з них. Купувати кульки ви можете за монетки.

Як заробити монетки?

Спосіб заробляти монетки це ще одна дуже приємна перевага програми. Вся річ у тому, що у «L.O.L. Surprise Ball Pop» є ще одна гра. Ви заходите в неї, і перед вами простягається велике ігрове поле, з розміщеними на ньому різнокольоровими бульбашками.

Знизу знаходиться гармата, в якій заряджені кульки. Стріляйте так, щоб вийшло 3+ кульок одного кольору. У такому разі вони зникнуть із ігрового поля. Слідкуйте за тим, щоб кулі не опустилися нижче за допустимий рівень, бо тоді ви програєте.

Це дуже ефективний спосіб заробити монетки. Спробуйте вже зараз. А скачати «L.O.L. Surprise Ball Pop» можна безкоштовно та без реєстрації за посиланням під цим текстом.

Деякі складнощі

Як би не хотілося, все ж таки заробити монетки не так легко. Розробники вважали, що потрібно трохи ускладнити ваше завдання. Тому вам потрібно бути гранично обережними з одним видом бульбашок. Це такі собі кулі-бомби. Їхня фішка полягає в тому, що після закінчення відведеного часу вони вибухають.

Тому, якщо ґніт догорить то ви також програєте. У такому разі вам просто потрібно почати грати заново.

А коли ви лопатимете інший певний вид кульок, то отримуватимете так званий сюрприз. Усередині них ви зможете знайти деяке безкоштовне приладдя для своїх ляльок. Як розпізнати ці кульки? Досить просто. На них намальовані серця. Наприкінці гри ви можете їх отримати.

Чим більше ви граєте в цю головоломку, тим більше за підсумками монет ви зможете отримати. Надалі їх можна витратити на поповнення своєї колекції ляльок.

Гра по-своєму дуже цікава і захоплююча. Спробуйте пограти, і, швидше за все, вже не зможете від неї відірватися.
Хочете завантажити гру «L.O.L. Surprise Ball Pop» з офіційного джерела App Store чи Play Market? Тоді просто натисніть відповідну кнопку нижче.

App Store    Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange