Jewel Legend: три в ряд ігри

Jewel Legend прекрасна гра жанру три до ряду. Яскрава, цікава та затягуюча Jewel Legend: три в ряд ігри чудово підійде для того, щоб скоротити час під час навчання чи дороги.Про гру Jewel Legend: три в ряд ігри

Цікава і проста гра Jewel Legend: три в ряд гри підійде абсолютно кожному, кому хоч раз у житті було нудно і він не знав, чим себе зайняти. Жанр ігор три в ряд дуже популярні серед різного віку.

Все що вам потрібно буде робити – це проходити місії і приховувати дорогоцінне каміння в ряд. Як подарунок ви отримуватимете монети, бустери та додаткові корисні штуки. Всі ваші бустери зберігатимуться в рюкзаку.

Рюкзак

Це такий собі склад усередині гри, де зберігатимуться всі ваші подарунки з скринь та “Колеса удачі”, включаючи бустери.

Завантажити гру Jewel Legend: три в ряд ігри ви можете абсолютно безкоштовно на ОС iOS та Android. Для цього перейдіть за посиланням нижче.

Функціонал гри Jewel Legend: три до ряду ігри

Функціонал гри дуже простий. Вам потрібно буде переміщати дорогоцінне каміння так, щоб у ряд горизонтально або вертикально вийшло три або більше однакових каменів. Чим більше в ряд буде каміння, тим більше буде виграш у рівні.

При додаванні 4 або більше каменів з’являтиметься супер камінь. Він буде такий самий, як і попередня ваша комбінація, але він ще світитиметься. Використовуючи такий камінь, ви зможете не тільки скласти потужний набір каменів, а також прибрати повністю ряд у горизонталі або вертикалі.

Колесо фортуни

На головному екрані можна знайти розділ “Колесо Фортуни”. Покрутивши його ви отримаєте безкоштовно в подарунок різні бустери, додаткові монети та багато іншого.

Завантажити гру Jewel Legend: три в ряд ігри ви можете абсолютно безкоштовно на ОС iOS та Android. Для цього перейдіть за посиланням нижче.

Покрутити безкоштовно колесо ви можете лише один раз на день. Але якщо ви хочете отримати додаткові можливості крутити, вам потрібно буде переглянути рекламні ролики.

Хід гри

В ігровому режимі ви зверху бачитимете панель, на якій будуть вказані:

  • Кількість ходів у цьому рівні.
  • Бустери, які можна використовувати.
  • Кольоровий камінь і кількість, яку потрібно зібрати для проходження рівня.

Жодних складних комбінацій та головоломок, все дуже просто і так звично нам усім.

Ідеальна гра як для дорослих, які по дорозі з роботи можу розслабитися в . Так і для дітей віком від 4 років, які так люблять яскраві та барвисті ігри.
Завантажуйте гру Jewel Legend: три в ряд ігри з офіційних та перевірених джерел Play market та App Store вже зараз. Перейдіть за посиланням нижче на актуальну версію гри.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange