Jewel Blast Dragon – без Wi-Fi

Jewel Blast Dragon – без Wi-Fi – це гра головоломка, де вам необхідно буде збирати коштовне каміння.Про гру Jewel Blast Dragon – без Wi-Fi

Гра, в якій гравці повинні з’єднувати дорогоцінні камені та просуватися за рівнями. Це популярний жанр три до ряду. Основною перевагою гри є те, що вона працює без підключення до Wi-Fi чи мобільної інтернет мережі. Відповідно, це дає перевагу гри в автономному режимі. Гравці можуть не відриватися від гри, навіть якщо немає стабільного підключення до Інтернету.

Стилістика гри

Круто те, що гра має основну тематику і стиль. У цьому випадку це дракони. Усі персонажі та гравці теж дракони. І навіть фон для вирішення головоломок створений у стилі драконів. Це дає грі особливу впізнаваність та привабливість пограти в Jewel Blast Dragon хоч раз.

Завантажити гру Jewel Blast Dragon – без Wi-Fi ви можете на будь-яку ОС, наприклад, на iOS або Android. Рекомендуємо використовувати для скачування лише офіційні та перевірені джерела. Jewel Blast Dragon скачати ви можете безкоштовно за посиланням нижче.

Функціонал гри Jewel Blast Dragon – без Wi-Fi

Управління

Як і у всіх іграх три в ряд, вам необхідно буде пересувати дорогоцінні камені для того, щоб зібрати комбінацію з 3 або більше однакових каменів.

У кожному рівні у вас буде завдання – зібрати потрібну кількість перлин або розблокувати закриті комірки. Після виконання завдання у вас буде Blast Time. Це бонусний час, коли камені самі по собі поєднуються в комбінації і ви за це отримуєте монети. Звичайно, з кожним наступним рівнем все складніше збиратимуться ці комбінації. Тому рекомендуємо використовувати монети з розумом.

Бустери

У грі Jewel Blast Dragon є різновиди бустерів. Але якщо ви шанувальник ігор “три в ряд”, вони вас навряд чи здивують. У кожній подібній грі є стандартний набір бустерів, але кожен розробник сам вигадує нову назву та зовнішній вигляд цього бустера.

Наприклад:

  • Кувалда. Вибиває 1 камінь в одному осередку обраної вами.
  • Бомби. Вибухає навколо себе на кілька рядів від місця, де ви її поставите.
  • Вертикальні чи горизонтальні ракети. Зносять повністю обраний вами ряд.
  • Різнокольорова куля. Забирає всі камені з поля вибраного кольору.

Завантажити гру Jewel Blast Dragon – без Wi-Fi ви можете абсолютно безкоштовно за посиланням нижче.

Основне меню

Крім стандартних опцій сповіщень, звуку та вибору мови, також доступні такі розділи.

  • Рейтинг. Набирайте зазначену кількість зірочок та отримуйте подарунки у вигляді бустерів, монет чи життів.
  • Веселка. У цьому розділі ви можете збирати у виграшах за рівень веселки та отримувати подарунки у міру зростання шкали веселки.
  • Колесо фортуни. Ви можете 1 раз на день покрутити колесо удачі абсолютно безкоштовно і отримати подарунок.

А також при першому вході в гру ви отримуєте безкоштовні 30 хвилин безлімітного життя. Це означає, що ви можете пройти необмежену кількість рівнів поки не закінчиться час.
Завантажити гру Jewel Blast Dragon – без Wi-Fi з перевірених та офіційних джерел Play Market та App Store ви можете прямо зараз за посиланням нижче. Завантаження безкоштовне та безпечне для вашого пристрою.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange