Переказ з картки на карту в Monobank

Сьогодні ми все частіше користуємося безготівковим розрахунком у магазинах чи кафе. Іноді наші батьки просять переказати якусь суму на їхню карту, щоб не шукати термінал для поповнення. Або ви розділили з друзями рахунок у кафе і хочете повернути свою частку. Ви можете переказати кошти на карту в мобільному додатку Monobank.
До речі, ви можете здійснити переказ не тільки користувачам моно, а й клієнтам інших банків. Наприклад, користувачам Привата чи Ізібанку. Також без проблем ви можете переказувати кошти між своїми картами. Як це зробити просто та швидко, ми описали в інструкції нижче.

Відеоінструкція: як переказати кошти з карти на карту в додатку Монобанк.

Як здійснити переказ з картки на картку в мобільному додатку Monobank?

  1. Зайдіть у додаток Монобанк.
  2. У головному меню виберіть “Перекласти на карту”.
  3. Виберіть одержувача зі свого списку контактів або введіть його номер картки у відповідній графі.
  4. Якщо одержувач є клієнтом Монобанку, ви можете вибрати на яку картку переказуєте йому кошти. Для цього затисніть іконку одержувача на пару секунд і виберіть потрібну картку для поповнення.
  5. Після того як ви оберете одержувача, введіть суму, яку хочете надіслати і вкажіть з якої картки хочете зробити переказ.
  6. Натисніть кнопку “Надіслати”.
  7. Готово. Ви можете скасувати платіж протягом 10 секунд або відразу підтвердити його

м

Гортайте слайди, щоб ознайомитись з покроковою інструкцією.

Комісія

Монобанк не бере комісію за переказ коштів власними коштами. Якщо ви використовуєте кредитні кошти, банк може стягувати комісію. Ви можете побачити суму комісії, коли вкажете суму переказу.Що робити, якщо у мене немає мобільного додатка Monobank?

Якщо у Вас немає мобільного додатка Monobank, ми рекомендуємо встановити його з офіційного сайту. Для цього перейдіть за посиланням нижче.

 App Store   Google Play Market

Monobank докладна інструкція

Ми підготували докладні інструкції з усіх важливих функцій Монобанку. Щоб знайти інструкцію яка може вас зацікавить, перейдіть за посиланням 👉 Monobank інструкції 

Secured By miniOrange