Як відкрити віртуальну картку у додатку монобанк?

А ви знали, що ще в 2019 році Україна змогла увійти до топ-10 країн за кількістю безконтактних платежів? Сьогодні вже ніхто не здивується, коли побачить, що людина розплачується в магазині за допомогою смартфона або наручного годинника. А якщо у вашому пристрої вбудований NFC-чіп, то ви й самі можете використовувати його для цих цілей.
Це дуже зручно, адже фізичну карту ви можете забути вдома або ж, у найгіршому випадку – втратити. Ось тоді на допомогу і прийде віртуальна карта.

Які її переваги? Насамперед це зручність та безпека. З її допомогою ви можете розплатитись як в інтернеті, так і в реальному житті. А щоб убезпечити себе від небажаних списань, ви можете поповнювати її безпосередньо перед покупками або виставити на ній інтернет-ліміт. Ми вже писали про те, як його можна змінити.

Ви можете відкрити віртуальну карту у мобільному додатку Monobank. Ми підготували невелику інструкцію, як це зробити швидко та просто.

Відеоінструкція: як отримати віртуальну картку Monobank

Відкриття інтернет-карти в додатку Monobank:

  1. Відкрийте мобільний додаток Монобанк.
  2. У головному меню виберіть іконку з картами та натисніть на неї.
  3. У меню, що відкрилося, натисніть на пункт “Нова карта”.
  4. Виберіть карту, яка вам потрібна. Біла у гривнях, або ж валютна: у доларах чи євро. Також ви можете вибрати дитячу картку для своєї дитини.
  5. Уважно прочитайте інформацію про вибрану картку. Після натисніть кнопку “Хочу карту”
  6. Ознайомтеся із заявою на активацію картки та натисніть “Продовжити”.
  7. Готово! Нова карта відображається в меню карток. Користуватися нею можна відразу після випуску.

Фотоінструкція: як отримати віртуальну картку Monobank

Гортайте слайди, щоб ознайомитись з інструкцією.

Чи потрібно платити за випуск віртуальної картки?

Відкрити віртуальну карту та користуватися нею ви можете абсолютно безкоштовно. Користуватись нею можна, як і фізичною картою. Але, якщо ви захочете її замовити у пластиці, то потрібно буде сплатити 50 гривень за послуги доставки.Що робити, якщо у мене немає мобільного додатка Monobank?

Якщо у Вас немає мобільного додатка Monobank, ми рекомендуємо встановити його з офіційного сайту. Для цього перейдіть за посиланням нижче.

 App Store   Google Play Market

Monobank докладна інструкція

Ми підготували докладні інструкції з усіх важливих функцій Монобанку. Щоб знайти інструкцію яка може вас зацікавить, перейдіть за посиланням 👉 Monobank інструкції 

Secured By miniOrange