Як відкрити депозит у додатку Monobank?

Розберімося, що таке “депозит”? Депозит – це збереження ваших коштів у банку під певний відсоток. Ви залишаєте кошти у банку на зберігання і при цьому отримуєте відсоткову ставку, зазначену у договорі. Під час укладання договору банк зобов’язується, що поверне всю суму вкладу.
Якщо у вас є вільна сума грошей, яку ви не збираєтеся витрачати, ви можете відкрити депозит у Monobank. У чому перевага такої операції, запитаєте ви? Ви можете обрати термін депозиту, який вам потрібен. Обрати, яким способом нараховуватимуться відсотки: безпосередньо на картку Monobank або ж додаватися до суми депозиту. Зверніть увагу, що в Монобанк ви можете змінити спосіб отримання відсотків у будь-який момент.

Крім того, в мобільному додатку Монобанк ви можете відкрити депозит з можливістю дострокового розірвання. Це означає, що в будь-який момент, коли вам знадобляться ваші кошти, ви можете розірвати договір і отримати свій вклад назад.

Бажаєте відкрити депозит у Монобанку, але не знаєте як це зробити? Ми підготували покрокову інструкцію спеціально для Вас!

Відеоінструкція: Як відкрити депозит у Monobank?

Як відкрити депозит у мобільному додатку Monobank?

 1. Увійдіть в Монобанк.
 2. У нижньому рядку, натисніть кнопку “Збереження”.
 3. У меню, виберіть “Відкрити депозит”.
 4. Виберіть валюту вкладу та термін вашого депозиту. Вкажіть, як Вам буде зручно отримувати відсотки. Залежно від вибраного терміну, ви зможете підключити “Дострокове розірвання депозиту”. Ця функція доступна, якщо ви укладаєте договір від трьох до 12 місяців включно.
 5. Натисніть кнопку “Оформити депозит”.
 6. Оберіть суму вкладу. Мінімальна сума для депозиту – 1000 грн.
 7. Натисніть кнопку “Далі”.
 8. Перевірте правильність всіх внесених даних та натисніть на кнопку “Переглянути договір”.
 9. Уважно прочитайте умови договору та натисніть кнопку “Продовжити”.
 10. Виберіть, як ви хочете внести кошти для депозиту.
 11. Готово, заявку на відкриття депозиту надіслано.

Фотоінструкція: Як відкрити депозит у Monobank?

Гортайте слайди, щоб ознайомитися з покроковою інструкцією процедури відкриття депозиту.

Умови відкриття депозиту в мобільному додатку Монобанк

Відкрити депозит у Монобанку можна терміном від 1 місяця до одного року. Відсоткова ставка варіюватиметься від 2% до 8%. Всі інші умови можуть змінюватись в залежності від суми депозиту та його терміну. Тому ознайомитися з ними можна безпосередньо при оформленні депозиту.Що робити, якщо у мене немає мобільного додатка Monobank?

Якщо у Вас немає мобільного додатка Monobank, ми рекомендуємо встановити його з офіційного сайту. Для цього перейдіть за посиланням нижче.

 App Store   Google Play Market

Monobank докладна інструкція

Ми підготували докладні інструкції з усіх важливих функцій Монобанку. Щоб знайти інструкцію яка може вас зацікавить, перейдіть за посиланням 👉 Monobank інструкції 

Secured By miniOrange