Як вимкнути рекомендації в Google?

Google – одна з найпопулярніших пошукових систем у світі, і вона надає користувачеві багато корисних функцій та сервісів. Однак, щоб персоналізувати досвід користувача, Гугл іноді пропонує рекомендації на основі ваших уподобань та історії пошуку.

Якщо ви бажаєте не бачити ці рекомендації або хочете відключити їх тимчасово, у нас є рішення. У цій статті ми розповімо вам, як це зробити.

Крок 1: Відкрийте Браузер

Першим кроком є відкриття браузера на вашому комп’ютері або мобільному пристрої. Ви можете використовувати будь-який браузер, який віддаєте перевагу, оскільки процес відключення рекомендацій буде однаковим.

Крок 2: Перейдіть на головну сторінку Google

Введіть “www.google.com” в адресному рядку браузера та натисніть “Enter”, щоб перейти на головну сторінку Гугл.

Крок 3: Увійдіть до облікового запису Google (За бажанням)

Якщо у вас є обліковий запис, увійдіть до нього, натиснувши на значок облікового запису в правому верхньому кутку екрана і вибравши “Увійти”. Якщо у вас немає облікового запису, ви можете продовжити без входу, але деякі функції можуть бути недоступними.

Крок 4: Відкрийте Установки Google

У верхньому правому куті головної сторінки Google ви побачите піктограму “Параметри”. Натисніть, щоб відкрити меню налаштувань.

Крок 5: Виберіть “Пошук”

У меню налаштувань виберіть “Пошук”. Це відкриє налаштування пошуку Google.

Крок 6: Вимкніть Персоналізовані рекомендації

Перейдіть до розділу “Персоналізація” або “Персоналізовані рекомендації”. У цьому розділі ви побачите опцію, пов’язану з вимкненням персональних рекомендацій. Ця опція може мати різні назви в різних версіях Google, але, як правило, вона надає можливість вимкнути персональні рекомендації або прибрати галочку поруч із цією опцією.

Крок 7: Збережіть Зміни

Після того, як ви відключили персональні рекомендації, не забудьте зберегти зміни. Зазвичай потрібно натиснути кнопку “Зберегти” або “Застосувати”.

Крок 8: Перезавантажте Сторінку (За бажанням)

Щоб переконатися, що зміни набули чинності, можна перезавантажити сторінку Google або просто перейти на іншу вкладку і повернутися назад. Тепер ви не повинні бачити персональні рекомендації.

Відключення рекомендацій у пошуковику Google може зробити ваш досвід використання пошукової системи менш персоналізованим, але анонімнішим і загальним. Якщо ви хочете зберегти свою конфіденційність або просто прибрати рекомендації на якийсь час, дотримуючись цих простих кроків, ви можете легко впоратися з цим завданням.

Інші інструкції Google.

Secured By miniOrange